Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valakinek miért jut fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek miért jut fiatalabb barátnő, másnak miért nem?

Figyelt kérdés
Egy gyerekkori haverom 34 éves és 23 éves a csaja, korábban is mindig fiatal barátnői voltak, pl. kb. 29 évesen 21 éves lett, 25 évesen 20 éves, akikkel aztán együtt is volt több évig. A mostanival is együtt vannak két éve, őt már eljegyezte (a korábbiakat nem), együtt is élnek. Majdnem egykorúak vagyunk, én nem szoktam tetszeni soha fiatal nőknek, elhajtanak. Miért? Mi a különbség? Ja és a haverom sem gazdag.

2023. jún. 9. 10:19
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
9%
Olyannal*
2023. jún. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
87%
Nem ugyanazt jelentik. Szerzett? Talált? Nagyon nem. A másik embernek is AKARNIA kellett a kapcsolatot.
2023. jún. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
12%
13. Nyilván akarta, ha összejött vele. Ne legyél már ennyire értetlen.
2023. jún. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
85%

Pontosan. Tehát a kérdés az, miért akarja a haverkáját a nő. Nem az, hogy miért "jut". Mert nem jutott.


Tudom, hogy jobban esik a léleknek passzívba rakni, hogy jut, és a felelősségtolás is vonzóbb, mintha azt kérdezné, ami valóban a probléma, "én miért nem kellek senkinek?".

2023. jún. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
49%
15. Ez így van.
2023. jún. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is csak idősebb pasikkal volt dolgom, minimum 15 évvel idősebbekkel.


Van stílusa, beszélőkéje, megjelenése, magabiztossága, esze és lehet jól néz ki. - pontosan emiatt!

2023. jún. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
15%
A #6-osnak is igaza van. Egyre kevesebb gyerek születik és abból egyre több a fiú. Hiányzikk a fiatal lánka, van, akinek még jutott, a többinek be kell érni a korosztályában lévő öregasszonyokkal.
2023. jún. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
91%

Fiatalabb lányként mondom, hogy az ilyen kapcsolatokban 99%-ban iszonyú éretlen a pasi, egy szinten vannak érzelmileg/szellemileg, ezért ilyen korú lányokkal jönnek ki jól. Ezt lehet szépíteni és tagadni, de így van.

Talán minimális kivétel van. De ha valakinek MINDIG fiatalabb barátnői vannak, akkor az nem a kivételt erősíti.

2023. jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
17%
Haverod jól nézz ki te meg egy sörhasas hànyadék vagy!
2023. jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha gyerekkori haverod akkor miért nem kérdezed meg őt?
2023. jún. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!