Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt köztetek, aki már 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt köztetek, aki már 25 is elmúlt, de még mindig csókszűz (vagy fiatalabb, de semmi esélyt nem lát a jövőben)? Mi az oka a reménytelenségeteknek?

Figyelt kérdés
Csókszűz természetesen az, aki nemhogy nem dugott még, de még csak nem is csókolózott. Mi az oka annak, hogy ebben a helyzetben vagytok és láttok-e esélyt a jövőben a változásra? Köszi a válaszokat.

2018. aug. 29. 15:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Jelen! Csúnya vagyok, hiába ápolom magam, a testemen nem tudok változtatni. N
2018. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
fogyatekossag...
2018. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Az előzőnek, a testeden igenis tudsz változtatni, hacsak nem arra célzol, hogy esetleg egy baleset alltal hegeket szereztél vagy ilyesmi. Az ok nagyon sokminden lehet. Van elég önbizalmad ? Felsz a masik nemhez kozeledni ? Nagyon hallgatag vagy ? Talan ezeket az okokat tudom felsorolni, hogy valaki meg 25 evesen szűz es meg nem is csókolozott. Minden jó szandekkal mondom, menj el pszichologushoz, segithet felszabadítani benned a gátakat. :) A sportolas is önbizalmat adhat, új ruhatár, új stílus. Ismerkedős oldalak, buli a haverokkal..
2018. aug. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
Nem kulsoleg...
2018. aug. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Epp tervezem valtoztatni, csak időigényes
2018. aug. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

"Mi az oka a reménytelenségeteknek?"


Például az, hogy a köcsög nők folyton visszautasították.

2018. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
Jelen. A gondolkodásom furcsa, nem jön be a mai nőknek. Emellett nem vagyok szép sem. Nem látok esélyt a változásra.
2018. aug. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Fiú (25) ***** válasza:
40%

hmm.. jó kérdés. Megerősítést nem kaptam még arról hogy bűn ronda lennék. Legtöbben megkérdezik hogy miért nincs barátnőm, talán a férfiakat szeretem? És ezt követően röhögnek és mosolyognak... mindig azt mondják hogy jó pasi vagyok meg hogy nincs velem gond... volt hogy próbálkoztam csajoknál de semmi... később hátam mögött suttogva kibeszéltek hogy nekem miért nem volt még barátnőm...? meg senkim nincs... elvileg a személyiségemmel van probléma, ami nem elfogadható a lányok számára... egy kicsit szomorú hogy ennyire válogatnak.... Volt hogy néha megjegyzéseket tettem szülőknek a lányukról és erre még nekik állt feljebb hogy nincs semmi gond a lányukkal...

de most kajra ilyen ostoba az összes nő?? mer nincs ez meg nincs az egy fiúnak? Telhetetlenek vagytok mind. nem tudjátok azt értékelni amitek van vagy ami ép adott... amugy meg bárki bármit is mond meg ír a nőkkel van a probléma. ők a faszjankók!

2018. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8: Egyetértek. Olyanok mint a behülyített konzumidióta vásárlók. Felmegy a webshop-ba, kipipálja a keresőmezőben mindenből a legjobbat (magasság, farokméret, diploma, duma) és amelyik a pénztárcájának a leginkább megfelelő (ő mennyit tud felmutatni) kiválasztja a legjobb telefont, laptopot (vagyis pasit). Ha semmiben nem éred el az átlagos szintet, akkor halálra vagy ítélve párkapcsolat tekintetében.
2018. aug. 29. 22:08
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Hat fiúk, korabbi valaszolo vagyok, aki irta a pszichologus dolgot is.. Lehet mert fiatalabbak vagytok nalam ( en 30 vagyok ) de az en ismerosi es baráti koromben nem ez a jellemző.. Nyilvan, mint mindenkinek vannak minimalis elvarasok.. Apoltsag, legyen a sracban ambicio, es ne tengjen lengjen a vilagban, de ugy gondolom, ezeket ugyanugy a nőktől is ellehet varni.. Vagy ti futtok bele felszínes emberekbe, vagy keresitek a szinten tökeletesnek tűnő nőt. Az, aki HISZ magaban, ertelmesen ellehet vele beszélgetni, kedves, figyelmes, rendben van teljes mertekben az önértékelése, az nagy esellyel fog maganak hasonló lányt találni..
2018. aug. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!