Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valakinek miért jut fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek miért jut fiatalabb barátnő, másnak miért nem?

Figyelt kérdés
Egy gyerekkori haverom 34 éves és 23 éves a csaja, korábban is mindig fiatal barátnői voltak, pl. kb. 29 évesen 21 éves lett, 25 évesen 20 éves, akikkel aztán együtt is volt több évig. A mostanival is együtt vannak két éve, őt már eljegyezte (a korábbiakat nem), együtt is élnek. Majdnem egykorúak vagyunk, én nem szoktam tetszeni soha fiatal nőknek, elhajtanak. Miért? Mi a különbség? Ja és a haverom sem gazdag.

2023. jún. 9. 10:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
10%

#14


Te fogyatékkal élő vagy?

Az hogy valakinek tetszel, az neked nem az érdemed, azért te nem dolgoztál meg, mert ez nem így működik.

Ha megkapod az illetőt, akkor nagyon is értelmezhető az a kifejezés, hogy "jut".

Jutott neked b@szdmeg, mert semmit nem tettél azért, hogy felfigyeljen rád.

Stimm?

2023. jún. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
5%

21. Végre valaki megértette, miről beszéltem!

Itt 1-1 szóba úgy bele tudnak kötni emberek, mintha tényleg nem értenék, miről van szó.


Nyilván nem úgy "jut", mint ahogy a konyhásnéni kiszedi neked a borsófőzeléket, vagy a kanyérszelet, aminek a szélét kapod, tökfej. Lehetne elvontabban is gondolkozni, csak arra már képtelenek vagytok.

2023. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
86%
Pont az ellenkezőjét bizonyítja, teljesen mindegy, hogy tettél érte vagy sem, akkor sem jutott. Ha jó a humora, azért szeretett bele a lány. Nem jutott neki, a humora vonzó.
2023. jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Komolyan csak fele ennyi válasz született volna, ha a jut szó helyett más szót írok? Azta...


18. Jóóó, akkor éretlenek vagyunk. Oké. Most hogy ebben megegyeztünk és az ezzel való megszégyenítési/bullying kísérletnek vége, mintha valami bűncselekmény lenne éretlennek lenni, akkor folytassuk a beszélgetést.


20. Te hogy reagálnál és mit mondanál annak, ha egy haverod megkérdezné tőled, hogy neked hogy sikerült olyan szép feleséget találnod, amilyet és neki szerinted miért nem sikerül?

2023. jún. 9. 15:59
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem engem kérdeztél, de elmondanám neki őszintén, de nem bántóan, hogy szerintem - ez még mindig nem a valós ok lenne, hisz nem tudni, adott nőnek miért nem kellesz - miért nem kell senkinek.
2023. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
92%

24re


Nem feltétlenül kell ilyen autisztikus módon kérdezni:D


Csak ahogy barátok általában beszélgetnek nőkről, ki mit szokott bedobni hol ismerkedik stb. Szoba johet h pl xy korú lányoknál mit csinálnak máshogy stb. És akkor elmondod h neked mik a tapasztalataid, ő elmondja h neki mik, össze tudod hasonlítani át tudod gondolni stb. érted mire gondolok.


Aztán megeshet hogy így se jössz rá, de nagyobb esélyed lehet, mint a zakkant Gyakorin kérdezve ahol már most is nagyrészt egymást baxtatják a kérdés alatt meg a "jut" szón lovagolnak.

2023. jún. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nem kell csúnyának lenned ahhoz hogy ne tetszél fiatalbb nőknek. Vszímű te komolyabb vagy, vagy tapasztalatlanabb a nőknél

Nekem mindig fiatalabb pasijaim voltak, azért mert agyban még most sem értem meg😅

A saját korosztályom sokszor olyan mintha az apám lenne...😅

N

2023. jún. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
24. Itt mindenki Mindentudó, érett, intelligens Szarkétő, aki érti és éli az életet, soha nem b.szik el semmit. :D
2023. jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Fiatalabb barátnőm van. De sosem azt néztem, mennyi idős, tehát nem úgy voltam , hogy "nekem fiatalabb kell". Vele találtam meg az összhangot, egymásba szerettünk. Ennyi.
2023. jún. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!