Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha tinder-en még egy 50 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tinder-en még egy 50 éves nő is szétkapcsol, pedig minden rendben volt, akkor tényleg nincs értelme már ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdtünk el beszélgetni, nem volt semmi gond. Ma írtam, hogy jó reggelt, és mivel ki van neki jelölve tinder-en, hogy koránkelő, rákérdeztem, hogy milyen korán szoktál kelni, vagy valami átlagos napindító szöveget. Egész nap nem válaszolt, de nem gond, írta, hogy szakdolgozatot ír (hogy 50 évesen, az legyen az ő baja) és/vagy dolgozik, tudtam várni. Délután nézem, és már nem adja ki az egyezések között a levelezést. Tehát vagy törölte magát, vagy szétkapcsolt.


Ez így nagyon gáz. Egyrészt ott van, hogy mit is akar 50 felett, még mindig keresi az igazit, vagy már elvált hatszor, és én lettem volna a 12. kapcsolata, ki tudja. Másrészt mindig a korral magyarázzák az érettséget, akkor egy 50 felettire már igazán ráfogható, hogy nem huszonéves éretlen.


Amúgy közben más match-em csak 1 van, aki amikor 1 hétig nem válaszolt, megírtam neki, hogy jól eltűntél, majd válaszolt, hogy nem is. Aztán megint eltűnt egy hétre, kérdezem tőle, tényleg nem? Erre meg már végképp nem válaszolt. És ennyi. Sehol semmi esély.


Most épp biciklizni indulok, kénytelen leszek leszólítani valakit a bicikliúton... és akkor egyszerre pipálhatom ki a netes és élő ismerkedés sikertelenségét.


2023. jún. 15. 17:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem neten is lejött neki a kuurva nagy arcod.
2023. jún. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%

Én szoktam ilyeneket válaszolni, hogy "nem is":)


"elvált hatszor, és én lettem volna a 12. kapcsolata" a 12 még rendkívül kevés is 50 évesen.. olyan 40 körül van szerintem az átlag, és ja, ők is a szerelmet keresik.

2023. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%

2. Nem, nem 40 "kapcsolat" az átlag 50 évesen. A mostani 20 éveseknél már lehet az lesz, amikor ők lesznek 50 évesek, de a mostani 50 éveseknél nem.


"és ja, ők is a szerelmet keresik"

Ha a szerelem azt jelenti, hogy kanos/kancás vagy a másik kinézetére, státuszára, anyagi helyzetére, dumájára, akkor biztos.


Kérdező: Elkövetted a legszörnyűbb hibát, amit egy férfi elkövethet. Nem nézel ki elég jól.

2023. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Levette, hogy tiszteletlen vagy, Ő neked "csak" egy ötvenes rongy akinek megtiszteltetésnek kellene vennie, hogy szóbaállsz vele. Én is iktatnálak ahová való vagy. Sok sikert a bicikliúton. :D
2023. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
2%
4. Ez jó nagy baromság. Ha jóképű lett volna a kérdező, akkor ez nem történik meg vele.
2023. jún. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem gond, ha csunya vagyok, valaki madarijesztonek nevezett, mas hanyos smiley-t kuldott. (Szerencsere ez nem bodyshaming, foleg mert no csinalja.)


A gond ott van, hogy jobbra huzott. Erdekes modon match utan nem szoktam meggondolni magam..

2023. jún. 15. 18:34
 7/22 anonim ***** válasza:
50%

50-es nő vagyok, koránkelő, és nem tartok a sokadik kapcsolatomnál. Viszont: annak ellenére hogy korán kelek nincs egy fölösleges percem se, és bármennyire szimpatikus lenne egy férfi nem szeretném ha a köszönésen kívül még kérdezgetne is.Lehet,hogy Ő is így volt, és nem szerette volna ha napközben továbbszövöd a szálat, főleg ha tudod is,hogy elfoglalt.

Az én életemben is volt olyan férfi aki reggel már azt figyelte mikor fogom a kezembe a telefont és azonnal írt, ha nem válaszoltam pedig sürgetett, kérdezett. Vegyél egy kicsit vissza, várj türelemmel, és ha nem jelentkezik 1-2 nap után sem, írj rá pár szót, ha erre sem válaszol, tudod hogy veszett ügy.

2023. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, már nem azért, de te egy ordenáré bunkó vagy.

Oké, ez valószínűleg a "jóreggelt" üzidből nem jön le, mert az még csak nem is beszélgetés, szóval a felháborodás amúgy jogos, de ezzel a stílussal azért még várhatsz egy darabig, mire valakinek be fogsz jönni.


Ha meg úgy állsz hozzá, hogy a biciklizéskor vlaó ismerkedés nem fog menni, akkor 1000% hogy nem fog menni. Ha még te sem hiszed el, mégis mire vársz, ki fogja elhinni?:DD

2023. jún. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Te hány èves vagy?
2023. jún. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Hazaértem. A mai nappal 2x-es erkölcsi győzelem az enyém!


1. Az 50-es nő lepattintott, lásd fentebb.

2. Ahogy ígértem, sikerült egy biciklizőt leszólítanom. A beszélgetés kb. ez volt:

- Szia, X felé mész?

- Nem, Y-ra.

- Ja, oké, csak mert tudtam volna egy rövidebb utat (amúgy tényleg, tesóm mutatta pár hete, azóta arra járok). Amúgy van kedved ismerkedni?

- Barátnőmmel találkozom.

- Nyilván nem most, hanem máskor...

- (kényes mosoly, nemlegesre hajló válasz, vagyis inkább semmi)

- Bocsi a zavarásért.


És elmentem a rövidebb úton, ő pedig ment Y felé.


Szóval ígéret szép szó, betartják, úgy jó, megtettem az élő ismerkedést is, de ez nem baj, büszkén megyek tovább. Hiszen ez a lényeg, majd ha az 5000. nő mond igent, akkor muszáj vele lennem, különben az lenne a baj, hogy sírok, hogy túl válogatós vagyok. :D :D :D

2023. jún. 15. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!