Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdekel, hogy van barátja/bará...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekel, hogy van barátja/barátnője?

Figyelt kérdés

Ha ismerkedsz valakivel, téged érdekel, hogy van-e kapcsolata az illetőnek?

Kizáró tényező? Akár szexről, akár kapcsolatról is beszélünk.



2023. jún. 20. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Kizáró tényező és azonnali kiábrándulás. Nekem nem kell olyan féreg, aki otthon a párjának lehazudja a csillagokat is, közben meg félrekúrással próbálkozik. Többet érek annál, hogy idáig süllyedjek.
2023. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Igen, ugyanis ha van kapcsolata, nem jövök össze vele. Vagy azért, mert úgyse fogja elhagyni a párját, vagy ha elhagyja, akkor körülbelül ugyanekkora eséllyel fog engem is elhagyni valaki más miatt.
2023. jún. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Helyzetfüggő. Volt amikor nem érdekelt, nagyon kellett, elszedtem a menyasszonyától. De nem is lett tartós, ilyen volt a srác jelleme. A férjemet sem érdekelte, hogy nekem van valakim, nagyon kellettem neki. Együtt is vagyunk több mint 10 éve, legjobb döntésem volt, mas ferfit azota se veszek észre. Szóval messzemenő következtéseket nem lehet levonni az ilyen esetekből.
2023. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Mindenképpen akarom tudni. Régebben volt hogy ez nem akadalyozott- de akkor is fontos infó, marcsak azert is hogy mire számitsak, meg ne hivjam rosszkor. Ma már ilyenbe biztos nem mennék bele, meg akkor se ha egyedülalló lennék.
2023. jún. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdekel. Sosem mennék bele semmibe olyannal, akinek kapcsolata, házassága van. NEkem a másik emberi oldala is számít, és magammal szemben is vagyok annyira igényes, hogy ne viselkedjek gerinctelen féregtől, aki elszedi mástól a párját vagy belerondít a kapcsolatba. Ha valaki engem akar, akkor tisztázza a viszonyait először.
2023. jún. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Nő vagyok, csak szexre mennék, ráadásul már olyan korban (30+), ahol többnyire nem barátnő, hanem feleség van. Nem érdekelne. Mondjuk régebben sem érdekelt volna.

Egyrészt rám sincs/sem lenne tekintettel soha senki. A lőtéri kutyát nem érdekli, mennyire és miért szar nekem. Nem is kell, nincs ezzel semmi gond, egyéni szoc. probléma, csak tőlem sem várhatja el senki, ennyi.

Másrészt nekem a vonzalom, a kémia számít(ana). Ha ez egy foglalttal van meg, akkor pech, de vele, ez van. Nem fogok helyette egy független felé fordulni csak amiatt, mert "szabad", miközben teljesen hidegen hagy vagy kifejezetten taszít. Az apácaságból meg jutott bőven, baromira elég volt, nekem is csak egy életem van, a fiatalságom már így is ugrott.

2023. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én is hasonlóan érzek kedves 6-os :)

Szintén 30 + bár én még fiatalnak érzem magam :D

2023. jún. 20. 13:07
 8/8 anonim ***** válasza:
28%

Férfiként vagy jobb genetikájú nőként érezheted is magad annak.

Én buktam a genetikai lottón, aztán mostanra már nem csak simán ocsmány vagyok, hanem mellé ráncosodó, aszott is.

2023. jún. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!