Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők ismerkedéskor probáltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ismerkedéskor probáltatok celirányosan gazdag vagy magas tarsadalmi státuszú (híresség/orvos/jogász/adott ismeretségi körben felkapott menőnek tartott stb.) férfiak társaságát keresni illetve kedvükben járni?

Figyelt kérdés

2023. jún. 20. 17:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Már epp akartam irni hogy engem ez sose érdekelt, nem is volt egyetlen ilyen sem, de latom hogy ez a 25-30 évesekre vonatkozik.

Hát akkor valaszoljanak ők. Annyi itt az ilyen kérdes hogy néha már engem is érdekel, hogy tényleg ennyit változott a világ alig 10 év alatt? Vagyis hogy már a pár évvel fiatalabbak is ennyire torzak?

38n

2023. jún. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nem mivel nem vagyok nekik az esetük 29N
2023. jún. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
60%
Én nem hazudok! Nekem fontos, hogy mennyit keres! Státuszt lesz*rom! Azért nem adnak házat, autót, utazást, csaladiélethez szükséges egyéb feltételeket! Plusz a barátnőim veleménye sem mérvadó! Csak és kizárólag az érdekel, hogy mennyit keres. (Termeszetesen az egyéb elvárt belső értékeken felül)
2023. jún. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
13# nettó mennyi lenne az igényed? Sajna kevés férfi keres nettó 400 felett vidéken még diplomával is
2023. jún. 21. 06:43
 15/24 anonim ***** válasza:
66%

#14

Netto 700 és felette. (Igen, én is keresek ennyit)

2023. jún. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Milyen teruleten? Penzugy es szamvitel vagy jogasz?
2023. jún. 21. 17:00
 17/24 anonim ***** válasza:

16

Egyik sem. Diplomám sincs

2023. jún. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Orvos leszek egy év múlva . Barátom gépésztechnikus . Sosem vonzott se a pénz , se a végzettség . Mondjuk én jó családból jövök , nincsenek anyagi gondjaink .
2023. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm külföldön ismerkedett össze egy férfival. Később derült ki, hogy odakint ismert és nagyon gazdag.

A barátnőm nem úgy tervezte, hogy beházasodik a jóba, de ezért persze nem dobta ki.

Ma olyan luxusban él, hogy nemcsak bejárónője és kertésze van, de sofőrje is.

2023. júl. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Na az ilyen nőtöl mentsen meg a sors :-).

Attól, aki tudja hol, hova, mikor kihez kell "helyezkedni".

A 90-es években ők voltak a pakológépek.

Ma meg a nők 60-70%-a pakológéppé vált, alias szocmédia világa.

2023. júl. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!