Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a fidesz feltölti a munkahe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fidesz feltölti a munkahelyeket, filipino, kínai, indiai, ukrán munkavállalókkal, akkor nekünk inceleknek is jut végre nő?

Figyelt kérdés

Biztos rengeteg nő lesz köztük, akiknek mi vagyunk az egzotikusak.

Sajnos, mi incelek, nem tudjuk megugrani a magyar nők elszállt igényeit és elvárásait.

A filippinók közt például amúgy is inkább a vékonyabb, jó alakú nők dominálnak.

Lehet, hogy nekünk, inceleknek is lesz így vékony barátnőnk!



2023. jún. 22. 17:27
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már kis nyomi gyárimelóst bnővel. Bárkinek összejöhet, kérdés tartós marad-e. Az övék nem.
2023. jún. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
93%

Egyébként milyen szép, hogy pár éve még azt harsogta a kormány, hogy a migrácsok elveszik a magyarok munkáját, most meg tízezerszám telepíti be őket azzal a tudatos szándékkal, hogy a magyarok helyett dolgozzanak....

...dehát erre szavaztok bmeg...

2023. jún. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 Lilluci27 ***** válasza:
100%
nem
2023. jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
100%

"Csak nők melóznak az ilyen szalagmunkákon."


Lehet. Helyben. De másik földrészre nem a lányokat, anyákat fogják küldeni még a férfjük, apjuk otthon van, nem ők fognak menni, hanem a férfiak vagy komplett családok, de ez útobbi neked lényegtelen.

2023. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
75%
Viszont olyan munkát is végeznek, amihez nem kell sok ész. Vagy gondolod "beszélni magyar?". Ha te is csak ilyen munkákra vagy alkalmas, akkor inkább képezd magad ahelyett, hogy rettegnél, hogy elveszik a munkát. Nyugaton mi van? Az másabb? Én inkább örülök, hogy ezt is megléptük, hogy határontúliak, legyen az bárhonnan dolgozni jönnek ide.
2023. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
100%

35os az nem eredmeny hogy gyakran nyomorban elő, kiszolgáltatott harmadik országi lakosok idejonnek gyárba dolgozni, ők bármikor jönnének bárhová ami jobb mint otthon. Arab államokba olyan körülmények közé is mennek dogozni pl építkezni ami embertelen.


Ezzel a lépéssel a Gyurcsányhoz hasonlóan neoliberalis Viktor a nagytőke érdekeit szolgálja a Nemzet érdekei és a dolgozo munkások érdekei helyett. Inkább tovább nyomja lefelé a béreket, inkább cseréli a hazai munkást még olcsóbb távol keletire, csak jöjjenek meg a cégek legyen meg állami bevétel. De hát ugye megmondtam Viktor ez munkaalapú társadalom ti meg lefetyelitek a dumáját. Persze az így munkához nem juto magyar munkást ez nem vigasztalja.

2023. jún. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömnek filipinó csaja van, soha èletèben nem dolgozott, ott nem igazán dolgoznak a nők.
2023. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
5%

De minek megvárni?

Én nyugatra mentem dolgozni jó bérért és importáltam már ázsiai de afrikai nőt is. Így egyszerre van nőd és ki is próbálsz egzotikusan szép nőket akik köröket vernek rá az elhízott magyar nőkre, nem beszélve személyiségileg, megdöbbentő ezek a nők még tisztelik a férfiakat és meg tudják adni azt a gyengédséget amire egy igazi férfi vágyik a nő részéről.

A magyar nők csak panaszkodnak meg nekik csak a chad jó, hogy legyen akiről képeket posztolgatni. Okádék emberek, avagy nem emberek.

2023. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
100%
38, szerintem az csak ne nagyon nyilatkozgasson aki kipróbál másokat...
2023. jún. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
92%
#38-as, büszke lehetsz magadra, hogy csak ilyen alja nèpsègeket kapsz meg, és ezeket is csak pènzèrt persze :D
2023. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!