Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan, hogy valaki alapvet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki alapvetően rendben lenne személyiségben, csak nem tesz eleget ahhoz, hogy társat találjon?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon is, ha valaki feltesz egy kérdést, hogy miért nem sikerül társat találni, általában az szokott lenni a válasz, hogy nézzen magába, biztos nem elég jók a szociális készségei, a külseje, túl magasra teszi a mércét, stb. Viszont van olyan, hogy az ember alapvetően rendben van külső és egzisztencia téren, tud is viselkedni társaságban, el is jár programokra, de mégsem jön össze semmi neki? Vagyis gyakorlatilag próbálkozik, de nem elég rámenősen, mert valamiért már nem hisz annyira a párkapcsolat értékében, mint a médiában azt bemutatják.

2023. jún. 23. 11:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
Aki rendben van személyiségileg, az tudja, hogy a párkeresés-pártalálás-párral élni reménytelen eset, így egyedül él.
2023. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
95%
Pont ilyen vagyok, ha nagyon akarnám lehetne valakim, de nem keresek senkit, nem ismerkedem csak várom hogy véletlenszerűen majd lehet jön valaki, aminek elég kicsi az esélye, így lehet egyedül maradok.
2023. jún. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell mindig okokat keresni, ha valaki nem talál párt magának. Sok esetben csak egyszerűen nincs szerencséje. Megtalálni a megfelelő párt felér egy kozmikus lottó ötössel. De azért sokaknak sikerül.

Ráadásul sokszor úgy, hogy nem is keresi. Én se kerestem. Tök véletlenül és váratlanul találtunk egymásra.

2023. jún. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem megfelelő párt könnyű találni. Annak nem könnyű a társkeresés, aki nem akar megalkudni.
2023. jún. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!