Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szinte 100% meleg ffi kollégámba belezúgtam, vagy legalábbis kötődöm hozzá. Hogy zárhatnám le magamban?

Figyelt kérdés

Mindketten 30 közeliek vagyunk, én a nő. Számos jel arra utal hogy meleg (vagy biszex, de sztem inkább homoszexuális),némelyik már önmagában igazolja ezt.

Nem külsőle, hanem főleg a belső tulajdonságai miatt ragadta meg a figyelmem elsőként az illető, egy ilyen hetero srácot nagyon el tudnék képzelni magam mellett. Heti szinten vagyunk kommunikációs kapcsolatban,azt nem mondanám hogy túl közeli a kapcsolatunk,de tudom hogy kedvel mint embert. Szerintem érzékelheti, hogy nem teljesen közömbös nekem, apróságokból tudhatja szerintem, inkább ilyen testbeszéd jellegű dolgokból rajtam. Az utóbbi hónapokban mintha én is látnék rajta vmi kis zavartságot, ha személyes kontaktba kerülünk. Ez "csak" arról szólhat, hogy amiatt ilyen, mert csak befolyásolja az ő reakcióját rám, hogy érzi a felőlem a vonzódást?


Mielőbb le kell álljak erről a vonzódásról felé, hiszen ez egy teljesen meddő dolog és a másik oldalról sehol semmi. És nem akarok illúziókat kergetni, hogy talán mégis nem úgy áll a dolog, és nem m****, mert ez szinte vitathatatlan, számos jel miatt.


Köszönöm a végigolvasâst.



#Nem megfelelő személy
2023. júl. 2. 20:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Mióta ismered? Honnan tudod, hogy meleg?
2023. júl. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Szerinted mi utal arra, hogy nem hetero?
2023. júl. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Egy-két éve ismerem, de egy ideig túl sokat nem beszéltünk, most már barátibb úgymond a viszonyunk.

Konkrétumokat nem írnék, de szinte abszolút beazonosíthatóan meleg.

2023. júl. 2. 20:48
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Miért nem írsz konkrétumot? Anonim oldal, lehet csak félreértetted és nem is meleg. :D
2023. júl. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy, hogy hetero, biszex (vagy homoszexuális) egyszerűen nem kellesz, ha tetszenél neki már lennének kétértelmű szavai, "véletlen" érintések, talán még flört is beleférne és randira hívna, de mivel inkább zavarban van, inkább arra saccolok, hogy kínos számára a helyzet. Tehát minimalizálni kellene a beszélgetéseket vele és inkább másokkal ismerkedni helyette.
2023. júl. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#5-ös, köszönöm, végre egy hasznos hozzászólást. Ő az emberek többségével nagyon közvetlen típus, lehet csak én gondoltam többet néhány dologba, ami nem a megszokott volt tőle felèm.


De akkor inkább tényleg hàtrébblépek,visszavonulok (nem mintha vegzáltam volna, sőt), olyan értelemben, hogy kívülről sem fog ez sugározni felé, ha magamban lekezelem/ lezárom ezt teljesen, hogy elveszem tőle a (főleg) belső fókuszt, mert lehetséges irányítani a gondolatainkat és ezáltal ezek az "érzések" el fognak idővel halni, de persze ez az elején nehéz...

2023. júl. 2. 21:04
 7/17 anonim ***** válasza:
17%
Lefogadom hogy nem is meleg a csávó csak furcsa neki hogy nincs nője nagyon régóta aztán egyből ráfogja hogy akkor csak meleg lehet
2023. júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#7es, képet nem tudok most mutatni, de van már az arcán olyan egyértelmű jel, amit hetero srác nem művel magával
2023. júl. 2. 21:12
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

8#

Dákót tetováltatott az arcára vagy mi?

Az azért merész nem mondom!

2023. júl. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
#9:😂😂😂
2023. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!