Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy minden nőben csak a rosszat keresem és ha találok egy hibát utána elmenekülök az ismerkedés elől?

Figyelt kérdés
39 éves leszek lassan és hát keresem a társamat, főleg interneten mert máshol nem nagyon tudok társat találni, azért írnak vissza válaszlevelet nekem és van egyezés is Tinderen. Elkezdek levelezni beszélgetni egy nővel és keresem a hibákat amint megtudok egy hibát azonnal így ignorálom és már elmegy tőle a kedvem, olyan kis hibákra gondolok hogy ételallergiája van, nem iszik alkoholt nem szereti a horrorfilmeket stb. ha ilyen hibát megtudok máris menekülök
2023. júl. 3. 18:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
13%
Érdekes és biztos megvan az oka. Milyen volt az anyukád? A legtöbb ilyen berögződés oda vezethető vissza.
2023. júl. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Ezek hibák? Ha nem iszik, te már dobod? Akkor gondolom ez a baj. Egyszer rá fogsz jönni, hogy nem válogathatsz, nem vagy te annyira sukár csávó. Mid az, ami miatt azt gondolod, hogy különb vagy náluk? Sokra mentél veke, amikor egyedük rejszolsz, de legalább büszke vagy. Éljenek a hibátlan emberek.
2023. júl. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem is társat keresel, csak unatkozol. Te biztos tökéletes vagy.
2023. júl. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez valami mentális/lelki zavar, amit érdemes lenne pszichológussal feltárni.
2023. júl. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
30%

En is hasonlo vagyok :D

Ha megtudom pl hogy valaki tvre alszik el vagy ilyenek, én is menekülök.

Gyűlöltem anyáéknál is vagy a szomszédnál ha hajnalig megy a tv hajnalokig nem tudok elaludni.

Vagy ha pl filmezgetős és osszebujos filmnézős esték lennének ahelyett hogy élet lenne :D

Vagy aki annyibol áll hogy melo meg otthon kaja tv.

Meg ha ilyen oasszov bárki az életben. Net telefon face lájkolós élet cset állandoan. Nem az hogy néha néha hanem online van élete az életben meg senkije nincs soha, meg ki tudja kikkel mit csetel.

2023. júl. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
*passzíb
2023. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
17%

Azért van kérdező mert nem akarsz magadnak egy nem működő mérgező és kellemetlen párkapcsolatot

Nekem maga a pszihológus mondta hogy olyan emberrel szabad csak párkapcsolatot kezdeni aki minden szempontból csak hozzátesz az életedhez és nem vesz el belőle.

Pedig azért szerintem fontos némi kompromisszumot kötni, de vannak alapvető dolgok amiből nem engedhet az ember.

És rohadt nehéz dolog olyan embert találni aki nem vesz el az életedből, csak hozzáad

2023. júl. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

Hát basszus, nem bírom a tejet, nem iszom alkoholt és nem szeretem a horrort.

Most már tudom, hogy ezek komoly hiányosságok 😁

2023. júl. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon helyesen cselekszel így, mert a legtöbb embernek van sok-sok hibája, legalább nem vakít el a szerelem, hogy "zsáj, nekem ő a tökíletes", aztán akkor szopsz, mikor már házasok vagytok.
2023. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
8 Azok amúgy, a pasiknak belevaló nő kell, még az ejtőernyős ugrást is elvárják, azonkívül mindent meg kell enni-inni, egészség tilos, de azért legyél vékony. Persze eleinte bekamuzzák hogy egészségesek.
2023. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!