Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek miért nem veszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek miért nem veszik észre, hogy sok értelmetlen teória és tévképzet gyártásával csak még jobban elszigetelik magukat a világtól,realitástól de legfőképp a nőktől?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanokra, hogy olyanokban hisznek mint chad meg ezernyi pill(Black,Blue,Red stb..)


Meg számos értelmetlen teóriát találnak amikel szerintük lehetne barátnőjük amik valószínűleg soha nem fognak valóra válni mint pl.:

nők újrafelosztása, jogaik eltiprásáról meg jó nők klónozásáról, meg külföldi - az ő igényeiket kielégítő szándékú és még lehetne sorolni.


2023. júl. 6. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Mert hülyék, fogyatékosak, vagy trollok, akik direkt kérdeznek baromságokat.
2023. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Mert incelek.
2023. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Mert akkor az az igen kellemetlen helyzet állna elő, hogy be kéne ismerniük, hogy nem a világgal van baj, hanem velük.
2023. júl. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Sok itt önmagát "incelnek" kiadó vagy azt megjátszó kérdező nem több, mint egyszerű unatkozó troll, akik tisztában vannak vele, hogyha feltesznek valami provokatívabb kérdést, amiben szerepelnek az alábbi szavak: "incel", "nő", "alfa", "chad" és társai, akkor úgyis lesz minimum 15-20 válasz. Ha előkerül legalább egy kardoskodó incel meg ellenfélként valami túltolt liberális-hippi, akkor a 100 válasz is összejöhet kettejüktől.
2023. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%

Az a baj, hogy ezeknek a fele sem tréfa, ezekben igenis van igazság.

Sajnos ez ilyen.

Más szinten vagyunk, lehet érzékenyebbek vagyunk, esetleg jobban figyelünk a részletekre, élesebben látunk és hallunk szavakat, tettetek....most ha egy pszichológust kérdeznénk, az rá vágná, hogy borderline, ha itt kérdezzük a népet, akkor egyből incel.

Szóval nem azzal van a baj, hogy ilyenek vagyunk, hanem azzal, hogy más a nézőpontunk.

Szoktam mondani, hogy örülnék ha tudnék egy kicsit legelabb felszinesebb lenni, hogy ne menjek bele olyan mélyen és atomi szinten a dolgokba, lehetne bennem egy nagy adag leszrom rész....de nincs sajnos. És már nem is bánom.


Nekem mondjuk van barátnőm, párkapcsolatom, már öt éve....de undorral, dühvel, haraggal és mélységes megvetéssel nézek a barátnőmre amikor elkezdi sorolni, hogy ő neki fontos az ideál, meg kell a külső, hogy vonzalmat érezzem, ezáltal ugye elindul az endokrin rendszer, hormonok, meg egy kis lélek, 1-2 kedves szó, bók, flört és kész is a szerelem...aztán évek múlva általában ahogy a kapcsolatokkal lenni szokott véget is érnek.

Miközben én a problémát ott látom, hogy én pl az idő és a tartósság szabályait követem...inkább dolgozok többet, de veszek egy olyan telefont ami tegyük fel formára nem annyira tetszik, de tudom, hogy 1-2 hét múlva, vagy max 1-2 hónap múlva teljesen megfogom szokni, és tudva tudom, hogy mivel minőségi márkát választottam, legelabb 4-6 évig ki fogja bírni.

Tehát először is érdemes egy kicsit félre tenni a külső iránti nagy vonzalmat és elgondolkodni, hogy mi a fontos, hogy jól nézzen ki, vagy pedig az, hogy kicsit legyen más mint a nagy ideálom, de legelább tudom, hogy jó sok évet kihúz mellettem.


Ez a krva nagy baj a nőkkel, és a barátnőmmel is, fontos a külső, mert az ahhhw...szexi meg izgi meg minden....20 év múlva hol lesz az a szexi, meg izgi test???

Hmm???

A gcibe sem lesz....!!!


Aztán csodálkoznak a nők, hogy elhagyjak őket, mivel ha a nő külsőre választ, az adott pasi is kb külsőre fog választani, tehát ha változik a külső...és mivel emberek vagyunk, az idő konkrétan rohaszt minket, egy idő után a kemény cicikből csak logó indák lesznek (főleg 1-2 gyerek után) a kerek popsiból egy lottyedt hájas valami, a feszes bőrből egy narancsbőrös dolog lesz.


És hát ilyenkor kapcsol be az ego, hogy hoppá, ez már nem olyan külsőre akit megismertem, hoppá, hát sokat változott, az ego meg csak élesedik, sarkosodik, és végül teret nyer (mert előbb veszed észre a friss és fiatalabb, üdébb ideálodat, mint a párod aki már kb nyomokban sem tartalmazza azokat a külső jegyeket amit évekkel ezelőtt felfedezni véltél benne) ....szakítok, sajnos ez már nem olyan, nem az, nem a mi filmünk stb....


Áhhhhh....felesleges folytatnom....


Szerintem a lényeg abban van, hogy a nőknek, és a férfiaknak is, túl éles lett a szemük, jó, a fszt, a NŐKNEK lett túl éles a szemük, nincs az az éleslátó sas, vagy bagoly aki élesebben látna mint egy nő....és ez a vesztük a nőknek, a túl éles szemük, nincs az a riadt vad, aki gyorsabban ugrana egy vitában egy nőnél ha őt hoznák ki hibásnak, felelősnek...


Mélységesen megvetem és elítélem a melegeket....de esküszöm....esküszöm megértem őket.

2023. júl. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%

Tehat nem fog valora valni az incelek manifesztoja? Hitler es Sztalin ota tudjuk, hogy minden valora valhat, csak politikai akarat kell hozza.....



Nem valik valora, hogy hoznak kulfoldi noket? Gondoltad volna 20 eve, hogy a magyarorszagi gyarakban filippinok fognak dolgozni? Szuzai menyegzo mond valamit, vagy hianyoztal toriorarol? Az incel manifeszto minden pontjara van tortenelmi precedens.....



39F incel

2023. júl. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Leclerc ***** válasza:
0%
Mert akkor nem lehetne trollkodni, és röhögni azon, hogy meny reakciót generáltok, minden egyes ilyen kérdés.
2023. júl. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%

Az 5-össel értek egyet nem incelként aki geomaxingolt.


Az a baj, hogy a mai nyugati nők egoból választanak (egyébként legtöbbször a férfiak is) nem lélekből.


Emiatt természetesen a rendszer is hibás mert egy liberál-kapitalista istentelen rendszerben természetesen a lélek meghal előbb utóbb és csak a test marad.


És most itt van ez a társadalom amelyet agyatlan érzéstelen zombik laknak amelyek pavlovi effektust generálnak minden egyes alkalommal amikor valami olyat dob be nekik a közösségi média.


Nem veszik észre de totális idomítva vannak, a jutalmazó rendszerük felett már rég uralkodnak, magatehetetlen rabszolgák ebben a digitális rendszerben.


Nagyon szomorú.

2023. júl. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Itt van ez a kérdés. Tegnapelőtt lett kirakva, és még mindig érkeznek rá válaszok. Egyszerűen arról van szó, hogy az inceles kérdések nagyon pörögnek, emiatt nem inceleknek is megéri kirakni. Sőt, a gyakori üzemeltetői is állhatnak e mögött, mert iszonyat sok kattintást, hozzászólás generálnak egy ilyen kérdéssel

2023. júl. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!