Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk akik kövérek voltak de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk akik kövérek voltak de kigyúrták magukat mennyit javított ez a csajozási teljesítményetekben?

Figyelt kérdés
2023. júl. 9. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem kigyúrtam magam, csak simán lefogytam normálisra.

És sokat. Mivel 0-val céltalan dolog szorozni, így nem mondom, hogy százszor jobb, de maradjunk annyiban, hogy akkoriban esélyem se volt, most meg sikereim vannak.

De mondom, én nem gyúrtam ki magam, csak simán ledobtam 30 kilót. "simán", nyilván kínszenvedés volt:D

2023. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Nézd meg Puzsért, hogy hogy nézett ki, amikor a Budapest tv-ben szerepelt, meg egy újabbat a fogyása után. Szerinted?
2023. júl. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Bár nem voltam kövér, de azért 20kg fölösleg "leszaladt" rólam 8-9 hónap alatt (diéta és edzés); és kigyúrt nem is lettem, de egy arányos, esztétikus testalkatot sikerült összeraknom.

A kommunikációs nehézségeimen ez sokat nem javított, így nagyon előrebb sem vagyok, viszont legalább kapom a pozitív visszajelzéseket a külsőmet illetően.

2023. júl. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mikeXxX ***** válasza:
95%
Több mint 10kg-ot adtam le ès szálkás izom van most rajtam ami folyamatosan változik de 100x annyi nő mèreget ès ismerkedik velem mint előtte ilyen világot èlünk kell a csillogás.
2023. júl. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egesz életemben küzdöttem a súlyommal. Egyszer voltam 3 évig 68-77 kg közötti testömeggel. Abban az időszakban volt 2 barátnőm és néhány egyejszakas dugas. Az életem többi szakaszában (mikor elhizva voltam ) senki soha nem adott esélyt még randira se.
2023. júl. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semennyit. Az önismeretem nem változott.
2023. júl. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hiába az izmos test, ha fejben nincs rendben az ember. Fontos az edzés, a mozgás (nem csak a csajozás miatt) és nyilván sokkal jobb esélyekkel indulsz egy kidolgozott testtel manapság, de legalább ennyire fontos a belső egyensúly is. Ha nem vagy magabiztos és nem hiszel magadban, akkor lehetsz bármilyen izmos, nem fogsz egyről a kettőre jutni. Magabiztos kisugárzás.
2023. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!