Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti szeretitek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szeretitek, ha egy lány megdicsér titeket, elismeri a teljesítményeteket, vagy nyalizásnak vennétek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 15. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem, amikor érzem rajta, hogy valóban úgy gondolja, nem pedig csak a szokásos hízelgést hallgatom.
2015. aug. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos sok naív srác-férfi van, akinek úgymond fejébe száll a dicsőség, nem tudja a dícséreteket megfelelően (felnőtt fejjel) kezelni és képes más nők felé kacsintani azzal a sok pozitívummal, amit adtál neki. Ezért csak csínnyán kell az ilyesmivel bánni, de természetesen alkalmakkor kell dícsérni.
2015. aug. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem, és igénylem is.
2015. aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerem ha megbecsül a párom és ha minden rendben van akkor eszembe se jutna másfelé kacsintgatni a dicséret után mert részemről egy adok kapok/kapok adok dolog :D
2015. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, ez szerintem alapvető dolog, hogy értékelik egymást, és ezt ki is merik nyíltan fejezni. Ezzel bármelyik fél a szeretetét, és az elismerését fejezi ki. Miért lenne ez baj? Az, hogy büszke egyik a másikra?! Ez tök jó! :)


Én szeretem, és igénylem, de csak akkor, ha ő saját magától mondja. Nem akarom kikövetelni, és nem esne jól, ha ezt olvadozva csinálná. (Max ritkán. :p ) Ha tényleg őszintén így gondolja, akkor ezzel azt veszem, hogy ragaszkodik hozzám, és értékel. Ez fordítva is jól esik. (Sőt, szerintem szükséges.)

Én nem venném nyalizásnak, sőt hálás lennék, ha így gondolja, és ezt őszintén megmondja. De akkor ezzel azt érné el, hogy én is figyeljek rá, és értékeljem. :) 36/F

2015. aug. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, de csak ha tényleg úgy gondolja, és látom rajta, hogy őszintén mondja.
2015. aug. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen szeretem, ha a teljesítményeimet el is ismerik.


Ha őszintén mondja, akkor igen.

Ha csak az egómat akarja fényezni, akkor nem.

2015. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!