Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány évesen ismertétek meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen ismertétek meg az "igazit", vagyis akihez hozzámentetem cagy úgy érzitek, le tudnátok vele élni az életeteket? 27 évesen ezt már teljesen reménytelennek látom, jó lenne pár kommentet olvasni ami kicsit feldob.. Nő vagyok egyébként.

Figyelt kérdés

2023. júl. 9. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
21 évesen ismertem meg, most együtt lakunk. Én még tanulok és dolgozok, ő dolgozik. Együtt képzeljük el a jövőnket.
2023. júl. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

27 évesen semmiről nem vagy lemaradva :)


Én 32 vagyok, túl egy váláson, ráadásul egyedül nevelem a kisfiamat is, és mégis azt érzem, hogy még simán lehetek boldog bárkivel.

2023. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24 évesen ismertem meg, 25 éve már együtt.
2023. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első férjemmel 30 évesen jöttem össze, a másodikkal meg 37 évesen.
2023. júl. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Helyesírási hibákért elnézést, át kellett volna olvasnom elküldés előtt..

Köszönöm az eddigi válaszokat remélem lesznek még! 😊

2023. júl. 9. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

27 évesen?


Ne legyél már olyan elmeroggyant mint itt gyakorin néhányan...


Fiatal vagy még.

2023. júl. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26
2023. júl. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!