Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülállók, mit NEM tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók, mit NEM tudnátok adni egy Nőnek, Férfinak?

Figyelt kérdés
Külsőségektől most tekintsünk el. Mi az, amit nem tudnál biztosítani a nem létező párodnak, ha lenne, és úgy érzed, hogy emiatt nem is fogsz tudni tartós kapcsolatot kialakítani? Én pl holt unalmas vagyok, így semmi izgalmat nem tudok biztosítani.

2023. jún. 4. 22:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%

Tudnék, de nem akarok.


Orál + "menedzserkedés".

2023. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
1-es, és úgy érzed, hogy azért nem fogsz tudni tartós kapcsolatot kialakítani, mert nem akarod az orált?
2023. jún. 4. 22:48
 3/32 anonim ***** válasza:
91%

Tartósan biztosítani számára az érzelmi stabilitást és olyan lenni minden konfliktus helyzetben, mint amilyennek kellene lennie egy intelligens korrekt embernek. Illetve azt sem tudom garantálni, hogy nem lesznek rosszabb időszakaim amikor szomorúbb vagyok.


Cserébe viszont remek kínai, mexikói, olasz ételeket tudok garantálni, illetve házilag elektronikai eszközökre szervizet.


🤔

2023. jún. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
72%

"1-es, és úgy érzed, hogy azért nem fogsz tudni tartós kapcsolatot kialakítani, mert nem akarod az orált?"


Nagyon ritka az olyan férfi, aki ezt hosszútávon elfogadná.

2023. jún. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
23%
Nagy faszt.
2023. jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
92%

Nagy melleket.

Neverending happiness.

Gyerek, házasság. (Bár ez még nem teljesen eldöntött, de inkább nem)

2023. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
73%
Nem hiszem, hogy amiket itt felsoroltatok, azok kellenének egy tartós párkapcsolathoz...
2023. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
73%
Hűség.
2023. jún. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudnám kiszolgálni. Vagy jól érzem magam azokkal a dolgokkal, amiket neki csinálok vagy nem csinálom. Legyen az egy vacsora, az anyjával jópofizás vagy az análszex. Ha nem képes rá, hogy sajátomnak érezzem a döntést, amit szeretne, soha nem fogja tőlem megkapni és emiatt egy percig nem érzem magam szarul. Nem vagyok való mindenkinek. Ez van.
2023. jún. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
93%

Gyűlölök főzni, úgyhogy sose lennék az a gondoskodó háziasszony, aki hatfogásos vacsorát szolgál fel neki minden nap.

Nem igazán tervezek házasodni vagy gyereket vállalni. (Viszont amúgy sokat vigyázok gyerekekre, és nagyon jól kijövök mindegyikükkel, szóval nem süt belőlem az “antianyaság” vagy ilyesmi.)

Szóval úgy általánosságban nem felelek meg a hagyományos női szerepeknek, úgyhogy ha valaki erre vágyik, annak nem leszek jó.

2023. jún. 5. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!