Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan érezhetném jól magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érezhetném jól magam egyedül?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok egyedül, de nagyon érzem a magányt! 39 éves nő vagyok, 3 gyermekem van, de még is magányosnak érzem magam! Barátaim nincsenek, nem járok el sehová, próbáltam párt keresni, de mind kudarcba fulladt...

Vágyom egy igazi társra, aki elfogad de ég,re inkább azt érzem hogy egyedül fogok maradni...



2023. júl. 9. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Keress hobbikat. Én is ezt tettem. Igaz már közel 4 éve vagyok egyedül a 2 gyerekemmel, de a bringázás meggától a becsavarodástól. 41N
2023. júl. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sport segített.
2023. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Edzés esetleg? Nyelv tanulás, külföldi konyha főzőtanfolyam? (Francia, japán, stb.)


Kertészkedés? Ezek mind kikapcsolnának. :)

2023. júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, én férfiként szolnék hozzá.

Én is adnék egy szavazatot a biciklizésre és nagyon jól ki tud kapcsolni még az úszás.

Közben lehet megismersz valakit :)

2023. júl. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, 40 közeli többgyerekes anyaként nehéz. Amúgy így is szerintem könnyen találnál pasit, csak ugye nem mindegy, hogy milyet. Nálad valószínűleg csak idősebbet és rondábbat, valószínűleg szintén több gyerekkel. Szexre persze találnál csúcs közeli pasit is, ha jól tartod magad, de ő holnap este már más mellett feküdne. Sajnos ez az igazság.

Járj társaságba, pl. táncolni. Ilyen helyeken sok hozzád hasonló van. Nő és férfi is.

2023. júl. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

#5-össel egyet értek.


Halvány az esély arra, hogy úgymond jó pasit találj egyedülállót gyerektelent, aki jól is néz ki, aki veled is marad

2023. júl. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos én bármit próbáltam mindig magányos voltam :/ Az, hogy napi egy két órára le vagyok foglalva hobbik által, meg mondjuk 8 óra munka, attól még érzem folyton, hogy kell egy társ. De ezek lehetnek barátok is, vagy család, de egyedül nekem nagyon rossz lenni, vannak ilyen emberek.
2023. júl. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha van 3 gyereked, nem kéne magányosnak érezni magad. Szervezz velük programokat, menjetek más gyerekesekkel együtt kirándulni, programokra. Nem csak egy férfi jelenthet társaságot, próbálj inkább barátokat szerezni.
2023. júl. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!