Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki netes ismerkedésben többnyire sikeres, az tudna esetleg segíteni?

Figyelt kérdés

23 éves férfi vagyok és a lényeg annyi, hogy egyetlen egy nővel sem sikerült egy normális beszélgetést sem lefolytatnom. Szinte mindig én vagyok az, akit ghostingolnak. Megmondom őszintén fogalmam sincs mit csinálhatok rosszul. Meg egyáltalán minek húznak jobbra, ha utána meg nem válaszol? Én úgy veszem észre, hacsak nem tőmondatokban kommunikálsz mint ő, szinte 100%, hogy nem fog rá reagálni. Sehová sem mennek a beszélgetések, a másik oldal nagyon passzív és nem tudom, mivel lehetne ezen változtatni, ha egyáltalán lehetséges. Megmondom őszintén már kezdek kifogyni az ötletekből, hogy miket írjak vagy milyen kérdéseket tegyek fel. (mit keresel, szeretnél-e talizni, átmehetnénk-e esetleg másik platformra nem működik) Annyira furcsa, mert a valós életbe ez nem feltétlen probléma, bár az is igaz, hogy nem szoktam leszólítgatni vadidegeneket sem, a téma meg adja magát sokszor.


Előre is köszi a segítséget!



2023. júl. 11. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

egy próbálkozás kudarc

bumm leesik

ráállsz

2 próbálkozás kudarc

leesik

rájuk állsz

addig játszd amíg annyi bukás van alattad , amiról már szép panorámád van.

és akkor már le fogod fosni a kudarcot.

2023. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha jobbra húzott, az csak azt jelenti, hogy külsőre tetszettél neki annyira, hogy ne ess ki. Ez még nem jelenti, hogy fog is válaszolni. Akár azért, mert sokan írnak neki és nem tud mindenre reagálni, akár azért, mert nem tetszik neki, amit írsz. Mivel szoktál indítani? Ha azzal, amiket írtál (mit keresel, szeretnél-e talizni, átmehetnénk-e esetleg másik platformra), akkor nem is csoda, ha nincs rá válasz. Előbb van a beszélgetés és ha az jól megy, akkor lehet felvetni, hogy menjetek más felületre, találkozzatok.
2023. júl. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2: Nem nem azzal szoktam indítani, általában valami kérdéssel. Próbáltam ilyen vicces csajozós szövegeket is, de azok abszolút nem használnak. Azokat csak akkor kérdeztem meg, ha már válaszolt is a nyitásra.
2023. júl. 11. 17:56
 4/11 anonim válasza:
36%
Igazából ugyanez van velem lányként, van egy pár fiú aki rámír, de amúgy nem írnak. Vagy ha írnak is, utána már nem írnak vissza.
2023. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Szóval írsz valami csajozós szöveget és ha válaszol, rögtön megkérdezed, hogy beszélhetnétek másik platformon vagy akar-e találkozni? Ez még mindig túl gyors. Nem kell napokig sem húzni, de azért beszélgessetek előtte, próbáld meg kicsit megismerni és csak utána.
2023. júl. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
63%
Amúgy szerintem annyi meccsük van, meg annyi mindenkivel chatelnek, hogy beleőrülnének ha mindenkinek visszaírnának. Vannak egy páran akik minden 3. embert jobbra húznak, képzelheted mennyi emberrel beszélnek.
2023. júl. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Másnapos Sárkány ***** válasza:
61%

Na látjátok? Kicsi a világ! Kérdező, ismerkedj a 4-es válaszolóval! 4-es válaszoló, ismerkedj a kérdezővel! :D

Ha esetleg összejöttök, ne feledkezzetek meg rólam... majd írom privátban a számlaszámom.

2023. júl. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#5: De pont a megismerés rész a baj, ha nagyon elhúzom a dolgot nem válaszol.
2023. júl. 11. 18:12
 9/11 A kérdező kommentje:
Valami ötlet esetleg, milyen témákat lehet bedobni, amivel érdekes maradhatok? Nem nagyon látom értelmét az ilyen eldöntendő kérdéseknek, amire csak igen-nem a válasz. Valami jobb kellene. Ha megkérdezem, hogy mizu vagy mi a helyzet, az nyilván nem nyerő...
2023. júl. 11. 19:21
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én leginkább magáról a társkeresőről indítottam a beszélgetést, pl. mióta ismerkedik, mik a tapasztalatai, stb. stb. Ebből értelmes emberekkel el tudott indulni valami és sok mindent meg lehet róla tudni.
2023. júl. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!