Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az öregecskedő feleségeiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az öregecskedő feleségeiket fiatalabbra cserélő alfák miatt nem jut az inceleknek nő?

Figyelt kérdés

[link]


Tehetősebb férfiak körében teljesen megszokott jelenség. Varga Judit férje, Gyurcsány Ferenc, Jakab Péter, Soros György. Mi a közös bennük? Lecserélték öregcskedő feleségeiket fiatalabbra.



2023. júl. 11. 18:12
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
0%

9


Pusztulj náci pusztulj!!!

2023. júl. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

11-es hisztis incel, légyszi fejtsd már ki, hogy miért is lennék én náci?🤣 Annyiszor írtad már nekem, de úgy látom, hogy ez csak indulatos fröcsögés a részedről.😆


A világon semmi közöm a fajelmélethez, a szélsőjobbos nemzeti szocializmus pedig messzebb áll tőlem, mint Makó Jeruzsálemtől. Miért is lennék én náci, szerinted?🫠

2023. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
0%

12


Mert ezt írod:


“ Azért nem "jut" nő neked, mert incel vagy. Ergo, nagyon helyes, maradj is magadnak és a két kezednek.🤔”


Tehát tapsikolsz a külső alapú szelekciónak, eugenikának, örvendsz a rövidebbet húzók nyomorának.


A legszánalmasabb embertípus vagy, még ha nem definíció szerinti náci is, de velük egy lapon emlegethető igazi szívtelen femináci.

2023. júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
0%

13


Egyébként a náci elvek is az eugenikán alapszanak, így nem állsz tőlük túl messze.

2023. júl. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Jaj már megint ez az eugenika baromság.

Miért eugenika az, ha a párkapcsolatok létrejötte mögött annyi áll, hog ymindneki azzal jön össze akivel akar?

Pont akkor lenne eugenika, ha egy tudatos rendező elv alapján alakulnának ki a párok.

2023. júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

13-14-es fél pipás incel, [link]


🤣

2023. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
#14 Természetes szelekció az, amit te eugenikának meg nácizmusnak nevezel.Hallottál már róla?
2023. júl. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Fél pipás incel, arról nem is beszélve, hogy több állításod rólam, egyszerűen nem igaz.😉


1. Nem tapsikolok a külső alapú szelekciónak.


2. Nem örvendek senki nyomorának.


3. Semmi közöm a nácikhoz.


Azt hiszed, utállak titeket, inceleket. Pedig erről szó sincs! Undorodom tőletek, ez tény. Szánalmasnak tartalak titeket, ez is igaz. De nincs bennem se harag, se kárörvendés. Magatokat nyomjátok le az incelség pöcéjébe és nem látjátok be, hogy a sz@rhoz senki sem akar dörgölőzni, ezért kerülnek titeket a nők.

2023. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
49%

17


Tehát a természetes szelekció áldozatai vagyunk?

2023. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
0%

18


Értem, akkor ismét nekifogok önfejleszteni.


Utoljára mikor csináltam 5 évig akkor nem segített.


Most talán ha 10 évig csinálom hátha segít. Időm van bőven.


Köszönöm.

2023. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!