Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Apukák, mennyi szabadidőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apukák, mennyi szabadidőtök van munka és család mellett? És a feleségeiteknek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyi se, hogy válaszoljanak erre a kérdésre.
2021. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem 8-17ig dolgozik, utána szabad esténként és hétvégente is.


Persze, ebben az időben van, hogy ő van csak a gyerekkel, ha én futok, barátnőzök stb.

Illetve 2 hetente suliban vagyok szombatonként, igaz ez most online lett, de attól még ilyenkor is neki kell 100%ban a gyerekkel lenni.


Nalunk jól működik, hogy azért mindkettőnknek van szabadidő és tudunk egyedül lenni, ha akarunk

2021. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mennyi idő az, amit valóban csak kikapcsolódásra tudtok fordítani?
2021. aug. 1. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyaként a délutáni alvás idő, ami kB 2 óra és este is 2 óra, szóval nem panaszkodom :D


Férjemnek olyan napi 1-2 óra.

Igazából lehetősége lenne rá, de neki elég ez. Olyankor gitározik, olvas, rajzol.

2021. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hú, ez jól hangzik! És mennyit alszotok?
2021. aug. 1. 21:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyan 8 órát, hétvégente akár többet.


A férjem 6.30 körül kel én pedig 7-8 körül.


A lányunk nagyon jó alvó, 9től 8ig alszik.


Szeptembertől lesz neccesebb, mert akkor már bölcsis lesz, tehát nem fogunk 8ig aludni :((

Vagy ő, vagy én viszem majd reggel, attól függ nekem milyen beosztásom lesz (nem egy műszak).

2021. aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!