Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondjàk egy 50 de sokszor már egy 30 éves férfire is hogy “takarodj kisnyugdíjas” ?

Figyelt kérdés
Sajnos nem csak erre a fórumára jellemző ez a állítás. Beszélgettem egy 25 éves nővel a munkahelyemen (én 35 vagyok) és elkezdi nem akar ismerkedni mert neharagudjak de már fél lábbal a sírban vagyok! Ő meg még fiatal és előtte az élet! 😐 kedves voltam vele mindig és erre ez a viszonzás.
2023. júl. 13. 07:49
A kérdező szavazást indított:
Igen már egy 40 éves férfi is öreg mert a magyar átlagéletkor 65 év
Már egy 30 éves is középkorú!
Lefőtt a caffe , elment számodra a Titanic (hajó) fogadd el
Pedofil vagy ? Minek áll a erőtlen kukacod a 20 éves feszes lányokra papa ?
Nem veled a baj! 35 éves férfinek még lehet 25 körüli társa
22 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Tudhatnád, hogy az örök szabály az, hogy a férfi már 30 évesen is undorító, ellenben a nők még 50-60 évesen is sokkal jobban néznek ki, mint 30 éves undorító férfi.
2023. júl. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Csak akkor van így, ha nem vagy gazdag. Ha tele vagy pénzzel, 70 évesen is tepernek érted a huszonéves kislányok.
2023. júl. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Erőszakosan nyomulsz nálad fiatalabb nőkre.
2023. júl. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Nézd, egy 35 éves férfi is kinézhet 45-50-nek. Ha meg fiatalos, akkor akár 25 nek is.

Lehet hogy te az előbbi csoporthoz tartozol?


Más: fiatal nőkre szokták mondani hogy feszes testű. Aztán hogy néz ki egyik másik mint öreganyám plottyadt segg, narancsbőr, összeérő súrlódós combok kipattogott gyulladt gennyes bőrrel pállottan. Lógó mellek szintén kipirosodott bőrrel alatta. Aztán kinéznek 50 évesnek..

Aki nem törődik az alakjával egészségével fittségével az teljesen mindegy hogy hány éves, akkor is gusztustalan.

2023. júl. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kb 30 nak nézek ki!
2023. júl. 13. 08:44
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően egy harmincas, de még egy ötvenes (ha jól tartja magát) férfi sem idős, de egy huszonéveshez képest már mondható annak. Egyszerűen a többség a saját korosztályát tartja vonzónak és velük tud legjobban azonosulni.

Én se jönnék össze egy harminc feletti férfival, mert számomra, hozzám képest idősnek gondolnám. Ugyanígy nem jönnék össze egy tizennyolc évessel, akit pedig túl fiatalnak gondolnék magam mellé.

24/N

2023. júl. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

neharagudjak de már fél lábbal a sírban vagyok!


Ja hihető 😂

2023. júl. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg a stílusod lehetett annyira sok, hogy ezzel támadott vissza kínjában, hogy megértsd, a nem az nem. Lehet, ha szimpatikus vagy neki, nem lett volna baja a koroddal.
2023. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
Elptte az élet, hát kb 10 évig, utána lepukkan. Ha gyereke lesz és elválik, akkor még korábban láthatatlan lesz a piacon (10/9 gyerekes nőt utána már csak megdugni akarnak a férfiak, de a gyerek miatt semmi komolyabbat nem).
2023. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
De ha azt nézzük, hogy a férfiak átlagéletkora 70-72 év és ezekből is 5/2 meghal 60-65 körül, akkor 30-35 már mindenképpen középkorúnak tekinthető.
2023. júl. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!