Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem túl helyes férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl helyes férfiként bejöhet ez az ismerkedési forma tömegközlekedésen, működhet, érdemes kipróbálnom? (a videóban lévő férfi és nem olyan helyes és Ázsiai ráadásul)

Figyelt kérdés
[link]
2023. júl. 16. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A döntő többség el fog küldeni, erre azért készülj fel.
2023. júl. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

1. A pasi helyes.

2. Valszeg meg volt rendezve

3. Vagy látta a lány a kamerát és tudta, hogy ez valami hülyeség.


Erősen tanácsolom, be fogdoss idegeneket a villamoson és sehol sem.

2023. júl. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg van rendezve
2023. júl. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%

Nagyon kedves jelenet.

Próbálkozhatsz, nagyon finoman.

2023. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Hehe, én rengeteget utazom a metrón, villamosan kb 20 éve napi szinten de még sosem futottam ilyenbe, nem is láttam ilyet!


Szerintem itt nagyon igaz a régi nagy szabály: ha jól néz ki a pasas, akkor működni fog, sőt! Nálam legalábbis működne. A jól néz ki, annyit jelent, hogy jól öltözött, vagyis látszik hogy nem máról holnapra él, intelligens feje van, nem tetovált/kigyúrt/TBC-s giliszta/büdös/zsírdisznó.


Ha nem néz ki jól, tehát a fenti ellenpélda egyike, éppen bármilyen formában igénytelenek néz ki, akkor gáz. Gyakorlatilag a zaklatás minden formáját kimeríti.

2023. júl. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A magukat nem tul helyesnek definialo egyenek szerint semmi nem jon be nekik. Szoval kar a gozert.
2023. júl. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Hacsak ön nem egy adonisz, tökéletes arccal, akkor az ilyen irányú kísérlete végződhet úgy, hogy úgy kell orvosi úton kiműteni az ánuszába felnyomott és oda beszorult hím ló nemiszervét!
2023. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Megrendezett videó.

Amúgy ez a pasi Ázsiában helyesnek számít bőven.

2023. júl. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Budapesten meg szerintem ne próbálkozz ilyenekkel, mert valóban ahogy írják, ha véletlenül a csajnak van pasija csak nem veszed észre, akkor odajön és úgy összever hogy sebész varrja össze a szád.
2023. júl. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Oda se nézek, ki fogdos, veszem el a kezem. Általában nénik szoktak ezek lenni, akiknek (télen) hideg a kapaszkodó.


De nekem kezd annyira tele lenni a faaszom a zaklatókkal, hogy vagy vicsorogni fogok vagy sikítani, vagy ha nagyon elszakad a cérna, megpróbálom hátrafeszíteni az ujját. Annyiszor látom filmekben, legalább kipróbálnám egy selejten, mennyire megy a valóságban.

2023. júl. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!