Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A cigányoknál mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigányoknál mindenkinek megy a csajozás?

Figyelt kérdés
Ha figyelem náluk szinte mindenkinek van csaja meg gyereke, a magyar srácok meg örökké sírnak, hogy nem állnak szóba velük a lányok. Lehet bátrabbak alapból és ez nagy előny.

2023. júl. 17. 12:27
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
81%
Tehát ha valaki máshogy gondolkozik, mint te az rasszista vagy homofób. Bocs, de ki a kirekesztő most? Ki vagy te, hogy itt bárkire bármi ilyen jelzőt aggass? Egyébként meg, a kérdés a ciganysagrol szólt. Hogy jöttek volna ide az indiaiak? De ha már róluk van szó,mi bajod velük?
2023. júl. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
77%

#13 Angyalkám, van egy nagyon rossz hírem.Te saját magadat buta cigányoztad le, én ilyet sem írtam. :)

Remélem, hogy szándékosan próbálod minden mondatomat kiforgatni és nem őszintén vagy ilyen ostoba.

2023. júl. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
88%
Aki jol néz ki annak mind1 milyen ver csorog az ereiben.
2023. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
15%

"olyanok, mint az állatok"

"ellenek"

"tipikus cigány"

De ő nem rasszista.🤡

Az vagy, ráadásul bőven lejjebb a kopaszoknál, mert ők legalább vállalják a véleményüket akkor is, ha konfliktust szül. Te meg leírod az első hozzászólást, aztán egy önfelmentő nEm MinDen CiGáNy hozzászólást.

2023. júl. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
10%

#26 Nem hát.Minden rasszból utálatosak az ilyen emberek.Én arról nem tehetek, hogy a cigányok többsége ilyen.

Egyébként jelezném, hogy az Európában élő cigányok hivatalosan fehér embereknek számítanak, nem külön rassz.Akkor hogy is van ez a rasszizmus?Ha egy német megszól egy csehet, az is rasszista?Dehát azonos rasszba tartoznak.

Ugye, ugye, butuska.

2023. júl. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
19%

22#



"Remélem, hogy szándékosan próbálod minden mondatomat kiforgatni és nem őszintén vagy ilyen ostoba."



"Tipikus cigány dolog az is, amilyen stílusban írkálsz." - Akkor ez micsoda?


Le buta cigányoztál, személyeskedést írtál, amikor a rasszizmus nem személykedés, hanem egy fogalom, gyűlölet más embercsoport iránt.


"A cigányoknál az a divat, hogy már 10 évesen szexuális életet élnek, a lányok átlagban 16 évesen már ellenek." - Nem azt írtad, hogy a putrik között, se nem azt, hogy a romák másabbak.


Az indiaiak, arabok stb példa, hogy egyáltalán nem csípem a rasszizmust bámilyen emberről is legyen szó.


Te forgatod ki az én szavaim, még a kérdező is kulcsszava is roma, nem putri, de te őket hoztad fe példának, nem tudom, hogy milyen közegben élsz... Hogy a szeméttelepen-e köztük, vagy hol, de elkepeszto, hogy rendeseket nem ismersz ezek szerint és nem is akarsz mégcsak emberszámba se venni.

Nyugodtan ostobázz még egy sort5, kifogásokat is hozz elő, véd magadat ahogy csak akarod, nem érdekelsz tovább, rasszista, gyűlölködő ember vagy, ennyit untig elég rólad.

2023. júl. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
Na jó, úgy látom, hogy egy kicsit félrecsúszott itt a diskurzus. Én nem a cigányokat akartam minősíteni, hanem inkább arra voltam kíváncsi mi kell ahhoz, hogy felszedjenek csajokat és miért nincs ez meg a magyarokban vagy miért van ilyen különbség.
2023. júl. 17. 15:07
 28/49 anonim ***** válasza:
24%

Itt is volt tavaly egy cigany incel (gypcel) az oldalon. Valamelyik Gipsz-faktoros egyuttes gitarosahoz(?) hasonlitotta magat.



39F incel

2023. júl. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
0%
A szaporodas szempontjabol az szamit, hogy mennyire eletkepes valaki. A kisebbseg igen sikeresen tartja fenn magat, egy veluk igen ellenseges kornyezetben is. Az incelek pedig a sajat rasszukban sem tudnak ervenyesulni, ez pedig sorsdonto az evolucio szempontjabol.
2023. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
58%
Cigány csajokhoz elég nettó 500e meg egy márkásabb kocsi és már el vannak ájulva a legtöbbjük ugyanis nagyon szegény....
2023. júl. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!