Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A cigányoknál mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigányoknál mindenkinek megy a csajozás?

Figyelt kérdés
Ha figyelem náluk szinte mindenkinek van csaja meg gyereke, a magyar srácok meg örökké sírnak, hogy nem állnak szóba velük a lányok. Lehet bátrabbak alapból és ez nagy előny.

2023. júl. 17. 12:27
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
77%

Hülye kérdésre nem felelek, de a kommentek itt izgalmasak.


A rasszizmusról:


Én fehér ember vagyok. Sokat dolgoztam cigány gyerekekkel, bölcsiben átmeneti otthonos cigány kisgyereknek törölgetem az orrát, ölelgetem, dajkálom, puszilgatom őket mai napig. Beszélem kicsit a lovári nyelvet, jártam roma szakkoliban csak emiatt, mert érdekelt. Világ életemben voltak cigány barátaim.


Ennek ellenére pont tegnap történt meg velem, hogy aluljárós cigányoknak, akik többször loptak már a boltunkból, azt mondtam, hogy nem szolgálom ki őket, mert undorodom tőlük. És persze jött a szöveg, hogy mekkora rasszista vagyok… Egy alkoholista, buta hajléktalan ilyet állított rólam, hogy nekem a cigányságával van bajom. (Ja, tuti nem azzal, hogy a hugyos apróját kell számolgatnom…)

Azért elég legyen már! A legtöbb magyar ember le sem sz*rná a cigányokat, ha tudnának normálisan viselkedni - már aki nem tud. Legyen már legitim kimondani itthon azt, hogy nagyobb szaporulatban vannak és hogy VAN cigánybűnözés itthon…

2023. júl. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
28%
A cigany egy szirok szo amikor valaki ciganyra gondol akkor egy rossz ember tipust hatarol be, legyen feher vagy szines.
2023. júl. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
55%
2023. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
16%

#32:


Ezt rosszul tudod. Romáknak az első roma világkongresszus óta hívják kollektíve a cigányokat - legyenek beások, lováriak, gáboriak.


De ha egy beást romának hívsz cigány helyett, akkor simán lehet, hogy megsértődik rajta.

2023. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
12%

#33: 12 év alatti gyerek, aki NEKIMEGY a tanárnak? Mi van?

Az ilyen legyen is büntethető.

2023. júl. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
15%
33, elolvastam a cikket, hát szégyenlem magam, hogy magyar vagyok lassacskán, úgy tűnik, hogy a magyarok többsége egyszerűen (nem az összes) nagyon rossz emberek, mint az LGBTQ-tagokkal, mint az darabokkal, muszlimokkal, mint az ukránokkal, mint a romákkal,mint az afrikaiakkal, mint a zsidókkal, mint a szlovákokkal, csehekkel. Maguktól jobbat nem látnak, pedig nemhiába van meg más nemzeteknek a magyarokról a véleményük, ami nem igazán pozitív, sőt még egy kicsit se az. :/
2023. júl. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
79%
#36: tiszta sor: kivándorolsz egy neked megfelelőbb értékrendű országba, és miután ott hivatalosan megkapod az állampolgárságot, kérvényezed az itteni (magyar) állampolgárságod megszüntetését. Probléma megoldva.
2023. júl. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem tiszta magyar

Sit lehet egy barnabb embernek regebbi a csalad faja.

2023. júl. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
67%
#38: nem tűnt föl, hogy az első és a második mondatod közt értelmileg nincsen összefüggés, Tompika?
2023. júl. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
83%
De amúgy visszatérve a #35-ös hozzászólásomra: aki lepontozott, annál simán belefér, hogy egy (pláne 12 év alatti!!!) gyerek NEKIMEGY a tanárnak?
2023. júl. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!