Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes nőknek miért a fixaideáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nőknek miért a fixaideája ez?

Figyelt kérdés

Pl:

A nők ha kiderül hogy a teste nem tökéletesen olyan mint amire a férfi vágyik, akkor mindjárt azzal jönnek, hogy a férfi igazából nem is szereti őket.

Vagy ha többet mondja hogy szeretlek, vagy ilyesmi mint amennyiszer magátol mondaná, akkor a pasi igazából nem is szereti.

És még biztos hallatatok hasonlókat.

Miért fáj ennyire, ha kiderül hogy a partner alkalmazkodik hozzájuk, és nem magátol varázsütésre tökéletes?



#tökéletesség #Magátol kell mennie
2023. júl. 21. 18:59
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
17. Hu ha tudnád hogy mindenre önkielégít még a tudtodon kívül….
2023. júl. 22. 07:19
 22/25 anonim ***** válasza:

21# Az teljesen rendben van.

De ha ott vagyok alattaaaa? Na az a nem normális dolog. De úgy látszik te is "mással" szexelsz miközben a nőddel vagy.

Mire jó ez a képzelgés? Te sem vagy ám tökéletes. Csak mi nem azt vesszük észre ami férfiatlan a pasin hanem azt ami picit is tetszik rajta.

2023. júl. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

22. Dehogy szexelek én mással fejben…..


Miért olyan nehéz elképzelni, hogy sokaknak nem a külső a legnagyobb és egyetlen prioritás?

Ha a barátnőm nekem 99% megfelel, miért dobnám ki amiatt az 1% miatt?



Igen én se vagyok tökéletes.

És akkor mi van?

Ez tényleg ilyen ovis álomvilág, hogy csak a szépet szabad látni a másikban.


Gondolom te olyan nő vagy, aki nem fekszik le a palijával, mert 3 napja nem borotválta a lábát.

Egy élmény lehet egy ilyen, kényes álomvilágban élő nővel együtt lenni.

2023. júl. 22. 07:44
 24/25 anonim ***** válasza:

23# pont nem érdekel hogy nézek ki. A csöcsömmel már volt bajuk de egy nő nem 2 csöcsből áll.

Ezt magyarázom hogy nem érdekli öket hogy minden más rajtam oké.

2023. júl. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
24. Hát de aki olyan, az meg nem is érdemli meg, hogy legyen neki barátnője. Nagyon egy sekélyes pasinak kell lenni, hogy valaki ilyen legyen. Sajnálom hogy ilyen tapasztalatod van!
2023. júl. 25. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!