Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes nőknek miért a fixaideáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nőknek miért a fixaideája ez?

Figyelt kérdés

Pl:

A nők ha kiderül hogy a teste nem tökéletesen olyan mint amire a férfi vágyik, akkor mindjárt azzal jönnek, hogy a férfi igazából nem is szereti őket.

Vagy ha többet mondja hogy szeretlek, vagy ilyesmi mint amennyiszer magátol mondaná, akkor a pasi igazából nem is szereti.

És még biztos hallatatok hasonlókat.

Miért fáj ennyire, ha kiderül hogy a partner alkalmazkodik hozzájuk, és nem magátol varázsütésre tökéletes?



#tökéletesség #Magátol kell mennie
2023. júl. 21. 18:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
35%

Nyilván rosszul tud esni az embernek, ha nem minden szempontból ő a másik ideálja.


20on évesen nekem is volt ezzel gondom, vitáztam a palijaimmal, pedig jó csaj voltam akkor is.


Szerintem minél érettebb az ember, annál lazábban veszi ezt.


7es voltam

2023. júl. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
11. Köszi az értelmes választ! 👍
2023. júl. 21. 19:46
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

"A nők ha kiderül hogy a teste nem tökéletesen olyan mint amire a férfi vágyik, akkor mindjárt azzal jönnek, hogy a férfi igazából nem is szereti őket."


Mert ha szerelmes vagyok, a párom tökéletes. Ha vannak hibái, nem akad meg rajtuk a szemem úgy, ahogy egy ismeretlenen.


De ez így van mindenkivel, akit szeretek. Családdal is.


Ha a páromnak nem tetszik a testem, ne legyen velem. Ha a párom olyan férfi, aki teljesen átlagos, de pöffeszkedik, hogy neki mi "jár", akkor se.

2023. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

13. ez egy ilyen cuki álomvilág, még rózsaszín ködben el is hiszem hogy van akinél igy van, de ha az ember egy kicsit is racionálisabb látja a másik hibáit.


"Ha a páromnak nem tetszik a testem, ne legyen velem. Ha a párom olyan férfi, aki teljesen átlagos, de pöffeszkedik, hogy neki mi "jár", akkor se."

Ez most honnan jött?

2023. júl. 21. 21:57
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedből jött.


"nők ha kiderül hogy a teste nem tökéletesen olyan mint amire a férfi vágyik"


Ebből.


"ez egy ilyen cuki álomvilág, még rózsaszín ködben el is hiszem hogy van akinél igy van, de ha az ember egy kicsit is racionálisabb látja a másik hibáit"


Lenézheted azt, ahogy én működöm, ettől nem leszel több, csak kevésbé empatikus és toleráns.

2023. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Mert mondjuk teljesen alap, hogy tetsszen a testem a saját társamnak. Verheted magad, hogy álomvilág, de nem az. 10 éve vagyok olyan férfival, akinek pont egymás ideáljai vagyunk. Az, hogy látom a hibáit, nem azt jelenti, hogy nem ideálom a másik. Pl. én a vékony/enyhén izmos férfiakat preferálom, pláne, ha magasak. Látom, hogy a páromnak mondjuk van minimális zsír a hasán, görbe a lába, vagy pl. a mellizma nem a legjobb formájú, de ettől még rohadt jónak látom a testét, és pont olyan a formája, felépítése, ami az ideálom, amin megakad a szemem. A "hibák", amiket leírtam, nem zavarnak, nem érik el az ingerküszöböm, és neki sem mondanám ezeket a dolgokat soha. Ha egy mackós vagy egy kórosan sovány pasival lennék együtt, akkor ez nem lenne így, ő egyszerűen valóban nem lenne az ideálom, és nem tetszene úgy, mint egy olyan, aki az.

A párom is így van vele, én is pont olyan alkat vagyok, ami neki tetszik. Ha elkezdett volna olyanokat mondani, hogy nem vagyok alkatra az esete, de ő ennek ellenére szeret és érett, ezért jó vagyok neki, repült volna, ugyanis ez nem így működik.

Ezt csak olyan emberek ideologizálják meg, akiknek soha nem jönne össze olyan partner, aki tényleg tetszik neki, és megpróbálja cukormázba csomagolni a megalkuvását.

2023. júl. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Azt azért nehezen tudom elképzelni, hogy szeret a pasi, de közben nagymellű nőkre izgul, azokat képzeli a helyembe szex közbe, hogy ki tudjon elégülni.

Én ha szeretek valakit, akkor minden porcikáját szeretem.

2023. júl. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
15. Na mert az marha empatikus és toleráns, hogy csak a te igazad lehet elfogadható!
2023. júl. 22. 07:11
 19/25 anonim ***** válasza:
Ahogy a 16# írja, ezek súlyos szavak, ha megmondod egy nőnek hogy nem az eseted külsőre de ennek ellenére szereted, ott vége a kapcsolatnak, azt a nőt örökre elvesztetted.
2023. júl. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

16. Én azt hiszem értem mire gondolsz.


De ahogy te is leírod, egy egy tulajdonságában a te párod se tökéletes.

Ugyan miért akkora dolog, hogy nekem pl az jön be, aki magasabb kicsit testesebb, priszinges, tetkos, nagy a feneke, és a melle is. De ehelyett egy olyan nővel jövök össze akinek csak közepes a melle nem nagy? Ez akkora megalkuvás lenne?

2023. júl. 22. 07:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!