Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok valójában nem ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok valójában nem ismerkednek nem keresnek társat, hanem csak egyszerűen kivárnak?

Figyelt kérdés

2023. júl. 24. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Jaj, dehogynem keresnek.

Nagyon sok keress, kevesebb az amelyik el van egyedül és ha akad jó, ha nem úgyis jó.

2023. júl. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Mindenki egyedi, es mas es mas megkuzdesi strategiaja van a parkereses teren. Aztan, ha jonnek a falak, akkor megprobal mast. Az elet ilyen, a vilag nem fog megvaltozni miattad, ha mas reakciokat akarsz kapni, akkor neked kell valtoznod elobb.
2023. júl. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sose kerestem, tök jól elvoltam évekig egyedül. A barátnőim többsége viszont randizott, társkeresőzött időnként (nem megszállott módjára, de azért próbálkoztak). Kinek mi.
2023. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt csináltam, igen. Elvoltam egyedül, de nyitott voltam. Sokat jártam társaságba stb. Aztán egyszer jött egy megfelelő srác. Vele azóta is együtt vagyunk.


A kapcsolatba egyenlő arányban teszek energiát. Randizgatós fázisban is tettem bele energiát. De nem ismerkedtem sosem direkt módon, nem voltam fent társkeresőn, nem kértem, hogy hozzanak össze valakivel, nem mentem élőben sem ilyen rapidrandi eseményekre. Egszerűen éltem az életemet. Aztán amikor van valaki, aki tetszik, akkor felé nyitottam és alakultak a dolgok. Amikor nem, akkor sincs gond, időben kiderült ez mindig.

2023. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ők is keresnek, csak nekik más eszközeik vannak. Meg az sem elhanyagolható szempont, hogy a társadalom mai napig sokkal kritikusabb a szingli, gyerektelen nőkkel, mint a férfiakkal. A nőiséget mai napig elsősorban az anya szereppel kötik össze. Persze nem mindenkit befolyásol ez, de sokakat igen.
2023. júl. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem voltak időszakok, amikor kerestem, de nem volt túl hatékony. Egyetlen rövid kapcsolatom lett társkeresőről, nem igazán nekem való.

Élőben könnyebben megy, és tényleg úgy volt, hogy egyszer csak jött a megfelelő személy, egy közös társaságban.

2023. júl. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kb ilyen vagyok; csak élem az életem. Az tarskeresos appok letöltésének gondolatától eret tudnék vágni magamon.
2023. júl. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ezt csak azok "tehetik meg", akik elég vonzó nők ÉS olyan az életük, hogy van rá reális esély, hogy "befusson" a megfelelő.

Hosszú évekig én sem kerestem, mert viszolyogtam a társkeresőktől, az erőltetettségtől, a direktségtől. Aha, csak mondjuk én nem vagyok vonzó nő ÉS a tanulmányaim befejeztével többé nem mozogtam olyan közegben, ahol potenciális jelöltek sokaságával keresztezhették volna egymást az útjaink. Szépen el is telt a 20-as éveim kb. 3/4-e egyedül, full üresjáratban, a 30. születésnapomon 7 év 2 hónapnyi "apácaságot" tudtam felmutatni...

2023. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Már nincs akkora társadalmi elvárás a párban élésre ezért van egy jelentős réteg aki igen elvan, kivár, sőt van olyan is akit az sem izgat ha ez a várakozás élete végéig tart, akkor sem fog tinderen szerencsétlenkedni. Viszont azért továbbra is ott a jelentős hányada a nőknek aki kizárólag párban érzi jól magát. Szóval általánosítani nem lehet.
2023. júl. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A francokat nem ismerkednek meg nem keresnek.

Csak nem úgy, ahogy a férfiak.

2023. júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!