Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy milyen szép hölgy, nagy darab/ dagadt pasival van?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy miért van az, hogy a 35-65 éves korcsoportban a legtöbb szép hölgy elhízott nagydarab pasival van?

Pedig mindig a kigyúrt srácokról álmodoznak, elvileg.


Tegnap voltam strandon és ott is ezt tapasztaltam…


Én egy 80 kg-s izmosabb (atlétikus külsejű) férfi vagyok, még sem voltak annyira oda…


Miért van ez?



2023. júl. 25. 08:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

"Pedig mindig a kigyúrt srácokról álmodoznak, elvileg."


Szerinted, meg a többi incelke szerint. A külső egy dolog, Mókuska. Az felkeltheti a figyelmet, de nem fog meg.


Nekem is egy elhízott, nagydarab pasim van. Szeretem, mert fantasztikus a személyisége, és szívből szeret.

A súlyán meg dolgozunk.

2023. júl. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Bár a nőket vádolják vele de ismeretségi körömben én inkább azt tapasztalom a férfi engedi el magát jobban. A kapcsolat elején még csinosak ők is.
2023. júl. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Melyik mesét nézted kérdező?
2023. júl. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

Lebabazott anyucik ahol mar elengedte magat a ferfi max...

A nagydarabot meg ne ferditsuk el ami valojaban zsiros disznot jelent, es a kerdezo nem 80 kilos ferfi ha nem a " nagy darab" =kövér pasi aki szeretné ha a nők rá buknának.

2023. júl. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
36 éves vékony, szépnek tartott nő vagyok, 10+ éve a párommal. Amikor összejöttünk, ő is 80 kiló volt, most 105. Erős testalkata van, nem néz ki elhízottnak, de már dolgozik azon, hogy leadjon legalább a pocakból. Tudja, hogy nekem ez annyira nem vonzó, de azt is, hogy emiatt nem fogom elhagyni.
2023. júl. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom se egy vékony alkat, én eléggé az vagyok, mégis vele vagyok. És hogy miért? Mert szeretem és mert engem csak ő érdekel. Nekem ő felel meg külsőre is.

A külső az nem minden kérdező.

És nem biztos hogy mind olyanra vágyik amit leírtál. Ha boldogok és jól érzik magukat az miért baj? Egy jó test nem tud mindent megadni egy jó kapcsolatban, de egy hasonló jó gondolkodás a másikkal, az igen.

Egyébként én sem vágyom kigyúrt jótestű ferfiakra. Szerintem teljesen rendben van, hogy van egy kapcsolat ahol a másikat ugyanúgy vonzónak találják még akkor is ha felszed magára.

2023. júl. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

“Pedig mindig a kigyúrt srácokról álmodoznak, elvileg.”


Ez nem igaz. De ha így is lenne, akkor kb ugyanannyi femcel lenne, mint incel.😂😂😂


Amúgy szerintem is vonzóbbak a dagibb apukák. Meg úgy önmagában ha valaki jó apuka. Egy izmos felkar ehhez képest semmi.

2023. júl. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%
7. Persze az apukak vonzoak..
2023. júl. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Mert a legtöbb szép (és nem szép) hölgy nem felszínes.
2023. júl. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

#8:


Hát nekem és sok nőnek abszolút. Aki családcentrikus, annak plusz pont lehet. Persze nem azok a hétvégi apukák, akik kanapéról nevelik a gyerekeiket…

2023. júl. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!