Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Mindent meg teszek érte, lesem a kívánságait, úgy csinálok mindent ahogy kéri, utal rá. Négy éve tart így is talonban. És egy dagadt pasival van aki már menni alig bír.

Figyelt kérdés
Négy éve csak titokba lehetek vele. Velem nem jön sehova , a másik pasival meg megy minden hova. Én már nőkkel sem beszélek mert állandóan ez volt a problémája. Elkerülöm a nőket. Erre ilyenkor jön az hogy van egy fiam aki négy éve volt párommal és annak párjával él. És mivel nekem van egy fiam és le mentem vele a Balatonra mikor nálam volt hétvégén és próbáltam rászedni hogy jöjjön velünk , azt mondta az ciki lenne neki ,mert ha ismerőssel találkoznánk mit mondana? Voltam olyan fa... hogy más nőtől akartam gyereket és nem vártam meg őt. Erre most kiderült hogy a pasival meg lementek a tengerpartra . Azzal védekezik hogy ha én a fiammal le mehetek a Balatonra akkor ő miért ne mehetne el a pasijával a tengerpartra . Kész vagyok. Minden évben ez van ,többször is hasonló szituációba .
2015. aug. 19. 19:09
 1/5 Blade Bone ***** válasza:
Kedves barátom, ez neked így jó? De most komolyan kérdezem ám.
2015. aug. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ő a pasija, te meg a szeretője vagy. Nyilván veled, meg a fiaddal nem mutatkozik, mert akkor rájöhet a pasija. Nem egyértelmű?
2015. aug. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én a nőről csak azt gondolom, egy gerinctelen buta nő, aki azt teszi, amire mások lehetőséget adnak neki. Sokkal nagyobb pszichológiai rejtély vagy te magad, amiért olyan nő után futsz 4 éve, aki sosem fog felvállalni, balhézik veled, féltékenykedik, nem szeret, nem törődik veled.. Az ő részéről érthető a történet, kihasznál téged is és a pasiját is, önző alak. De te..? Ha mazochista vagy, akkor élvezd a szenvedést, ha pedig normális életet akarsz, akkor dolgozz rajta. Hogy voltál képes 4 évet elvesztegetni az életedből? Hogy lehetsz ennyire buta? Felnőtt férfi vagy, nem? Mije van annak a nőnek, ami a többinek nincs, holott köztük lehet olyan is lenne, aki megérdemli a törődést?
2015. aug. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A nőknél sajnos ez a szokás. Amint fognak egy nagyobb halat, a kisebbet visszadobják...
2015. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Magam sem értem. Nem tudom mit rontok el . Ő előtte is volt egy hasonló ami hét évig tartott . Nagyon ragaszkodó vagyok , és nagyon tudok szeretni. Törődni . Lehet itt van a baj . Nemet egyszerűen nem tudok mondani . Félek meg bántani őt is és mást is. Még ha nem is én vagyok a ludas , képes vagyok kompromisszumot kötni olykor még én hunyászkodok meg csak ne legyen konfliktus . Nem tudok veszekedni hiába is van igazam. Itt azt hiszem velem van a baj . Úgy érzem egyedül nem megy . Mintha segítség vagy valaki kellene akivel kitudnék lépni. Ugyanis mindig úgy forgatja a lapokat hogy miattam nem vagyunk még egy pár .és a mostani nyaralásukat is köszönjem magamnak pedig nagyon szeret , és szeretné ezt velem . Egy pillantás volt mikor a szemem sarkába láttam valakit jönni és oda lestem. És pont egy nő volt . Erre betámadott hogy bámulom stírölöm. Erre másnap már mentek a tengerre . És hogy ez ,meg ehhez hasonló bámulásaim miatt van. Most is szörnyen érzem magam. 35-éves vagyok és nagyon tanácstalan.
2015. aug. 20. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!