Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar mindenki a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki a saját kasztja felett ismerkedni, miért nem megfelelő a jelenlegi akinél lenne esély?

Figyelt kérdés

Nők:

-miért nem megfelelő az a férfi aki a nővel egy anyagi szinten van?

-ha nem szőke herceg, de helyes, kedves és nem pocakos akkor az miért nem megfelelő?

Férfi:

-miért nem a kedvesebb, dolgosabb és háziasabb nőkre hajtanak a férfiak? Nálam plusz pont a diploma.



2023. júl. 25. 16:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%
7: Neked minden nő tetszik, aki nem pocakos és ápolt, rendes? Egyéb tulajdonság nem is számít?
2023. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
94%

#8: "szépen mosolyog, kedves tekintet"


Hogy kinek tűnik szépnek a másik mosolya, vagy kedvesnek a tekintete, az teljesen egyéni, szubjektív megítéléstől függ.

2023. júl. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%
Hogy kissé durván fogalmazzak: kérdező, te egy nem szép arcú, Down-szindrómás nő mosolyát is szépnek találnád?
2023. júl. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
89%

Ez olyan hogy nekem a rózsa, neked a tulipán. Ami nekem tetszik, az lehet hogy neked nem és fordítva. A szépség az nagyon szubjektív.

Mindenki úgy szép ahogy van.

A másik amit írsz az anyagiak. Ezt nem tudom, gondolom sokan feljebbre vágynak. Ez lehet akár nem tudatosan is és tudatosan is. De ugye sokszor az adott élethelyzetből nehezebb kiszakadni mint várni a sült galambot.

2023. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
85%

"Férfi:


-miért nem a kedvesebb, dolgosabb és háziasabb nőkre hajtanak a férfiak?"


Én személy szerint szívesen ismerkedem ilyen nőkkel is akár. Még a falusi/tanyasi nőkkel sincs bajom. Sőt, azt tapasztaltam, hogy ilyen kis pláza meg insta cicákból több van. Bár ez az én tapasztalatom :))

2023. júl. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
89%

Férfi vagyok. Azt várom el, amit nyújtok. Ellenben így kb. senkit sem találok, mert a nők valóban maguk fölé próbálnak válogatni. Hozzáteszem, hogy meg is tehetik, maximum nem hosszú ideig.

Amit nyújtok és elvárok: Lehet pár plusz kiló a másikon. Nem kell különlegesen szépnek lenni, csak fogjon meg. Legyen tájékozott és intelligens, nyugodt természetű, érdeklődő. Szeressen kimozdulni, de az otthoni nyugit is.

2023. júl. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
81%
Mi ebben a meglepő? Mindenki a lehető legeslegjobbat akarja. A nők az alfahímet, a pasik a bombanőt. A gyakorlatban meg aki felismeri a kereslet-kínálat egyensúlyát és reálisan értékeli saját magát és ahhoz képest az elvárásait az talál párt. Aki meg a saját szintjénél fényévekkel nagyobbat akar az meg nem.
2023. júl. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nem vonzó egy pocakos férfi se. Én se vagyok a világ legszebbje, annyi hibám van, mint nyilvános wc-ben a baktérium, de teszek az előnyösebb külsőmért. Nem is keveset.

És ugyanezt elvárom a másik féltől is. Nem kell kigyúrt benga állatnak lenni, de azért egy kis izom legyen rajta.

2023. júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
44%
Én azt szoktam magamra mondani hogy tökéletlenül vagyok tökéletes.:D
2023. júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
90%
Miért akar mindenki a saját kasztja felett ismerkedni? Hát te is leírod, hogy pocakos férfiként akarsz nem pocakos nőknél esélyt.
2023. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!