Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincsen meg a kémia akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincsen meg a kémia akkor miért keres állandóan?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem társkereső oldalról egy csinos vonzó 37 éves nővel, randi végén tudatta velem hogy kémia nincsen meg sajnos a részéről. Viszont azóta állandóan ő keres, szervezi velem a programokat, olyan heti kétszer szeretne velem találkozni
2023. júl. 26. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tart egy domináns b@szógépnek akiktől csak úgy magától leesik a bugyi de azért aranyos vagy akivel jól el lehet beszélgetni és akkor már miért ne barátkozhatna veled.

Én speciel nem csinálnék magamból hülyét inkább.

2023. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismered azt a mondást, hogy ha nincs ló, jó a szamár is? Na, ebben a helyzetben te a szamár vagy.
2023. júl. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele, ne beszélj, ne találkozz, szakíts meg vele minden kapcsolatot.

Ha nincs kémia, nem is lesz, aztán csak sírhatnátok mind a ketten. Teljesen fölösleges ilyenbe belemenni.

2023. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért is vagyok vele mert nagyon jó lenne vele szeretkezni, szeretnék vele lenni és idővel remélem megjön a kémia
2023. júl. 26. 13:04
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Tapasztalatom szerint vannak nok, akik direkt ilyen kezifek behuzassal kezdik az ismerkedest. Az okokra csak tippelek, lehet igy akarjak lepattintani azokat, akiknek csak 1 korre kellenenek, de az is lehet, hogy hosszabb ismerkedesi fazist szeretnenek, ezert inditjak -100-bol az elejen. En is tapasztaltam ilyet, ott mas volt a hatterben es reszben jogos is volt a reszerol a felvetes. Idonkent talalkozgattunk. Kesobb mar o probalt tobbet beletenni, de addigra mar nekem nem volt kedvem hozza. Siman lehetett volna tobb, ha nem ilyen hatraarc modon allt volna hozza, hanem termesztesen alakult volna az egesz. Ennek mar cirka 4 eve, azota sincs senkije. Szerintem eleg rossz hatasfoku ez a taktika.
2023. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Lehuz anyagailag.
2023. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Megvan ott a kémia. Nem a beszéd dönt, hanem az ágy
2023. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ennél undorítóbb amikor valaki tudja, hogy elcsavarta a másik fejét és még húzogatja a mézes madzagot🤢
2023. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak barátnak akar, szereti a társaságod, figyelmed ezért keres. Majd később ha beszél egy másik hapiról akkor ne csodalkozz, barátzónába tett. Persze lehet simán mas is, tenyleg nem korrekt játszani más érzelmeivel. Én a te helyedben nem mennék vele akár mennyi is tetszene.
2023. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9. Dugnak is.
2023. júl. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!