Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Helyesírás pasi részéről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesírás pasi részéről mennyire fontos egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy mivel modern világban élünk és van messenger, így kiderülnek az ilyenek is ismerkedéskor. Ha ez nem lenne, nyilván élőszóban nem derül ki.


Néha külön ír szavakat a pasi, akivel ismerkedek. Most egy j-ly tévesztés is volt.


Egyébként értelmes pasiról van szó, irodán dolgozik, igaz a matekot használja inkább, nem a nyelvtant.


Szüleim fizikai munkát végeznek, és nekik sem feltétlenül hibátlan a helyesírásuk, ezért nem vetnék rá követ. De az igaz, hogy nem ennek kell lennie mintának.


2023. júl. 27. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Én pasim is ilyen. De más szempontból nagyon okos. Kicsit zavar, de azért annyira nem vészes.
2023. júl. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

meg csinálom

megkell csinálnom

muszály

ez miatt

2023. júl. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Akiket én eddig megismertem és nem volt erősségük a nyelvtan, azok mindnél voltak egyéb nagyobb problémák eq hiánya stb.. de biztos vannak kivételek… én tapasztalatok miatt nem kezdenék ilyennel..

a nyelvtanhoz is seggelni kell inkább hogy tudja az ember, ennyire legyen igényes magára..

2023. júl. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

Utolsó, a tiéd sem hibátlan, mind fogalmazásban, mind helyesírásilag hibás. A "hogy" elé pedig vessző kell.

Nekem ismerkedéskor ez fő szempont, ha nem tud helyesen írni, a továbbiakban nem is vagyok kíváncsi rá.

2023. júl. 28. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Kuka lenne azonnal
2023. júl. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
En is ugy tapasztalom hogy akik helyesírásban gázak azokkal a kapcsolatban is bajok lesznek értőképességben vagy egyszerűen képtelen ugy látni dolgokat ahogy azok vannak.
2023. júl. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kitana. ***** válasza:
100%
Az nem zavarna annyira, ha rosszul ír egybe vagy külön dolgokat, mert ez lehet az is, hogy az automatikus kitöltést használja, vagy siet, vagy eleve nem annyira zavaró, de ha magukat a szavakat írja rosszul, az igen, pláne ha gyakran, tehát nem csak van 1-2 rossz beidegződése, mint pl a “muszály” vagy ilyesmi.
2023. júl. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A párom diszlexiás, ennek ellenére több diplomás, nagyon értelmes, művelt, tájékozott, több nyelven beszél. Szoktunk írásban kommunikálni és nem zavar a helyesírása. Egyrészt mert látom, hogy törekszik rá, hogy helyesen és választékosan írjon, még akkor is, ha ez nem mindig sikerül neki. Másrészt tudom, hogy mennyit szenvedett gyerekkorában ezzel a problémával és annak ellenére jutott el oda, ahova. Szerintem ez inkább becsülendő, nem kárhoztatom érte. Arról nem beszélve, hogy gyakran olyan emberektől is látok ordító hibákat, akiknek egyértelműen kellene tudni helyesen írni, pl. tanítók.
2023. júl. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem diplomás lenne , akkor már minden félé analfabétának le lenne hordva..
2023. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!