Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor jeleznétek hogy nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jeleznétek hogy nektek fontos a motorozás ?

Figyelt kérdés

Egy ideje egyedül vagyok ( 1 hónapja ) és úgy gondoltam kipróbálnám a tinder és társait. Azt az egy dolgot nem tudom hogy rakjak e fel motoros képet vagy ne ? Vagy csak leírásban irjak róla ? Vagy azt se ? Az vele a problémám hogy sokan azt mondják azonnal hogy motoros pasi nem kell. Az előző kapcsolatom is ilyen volt ameddig egyszer rá nem vettem hogy felüljön mögém utána nem mehettem nélküle mert mindig jönni akart .


És az a helyzet hogy szeretném ezt jelezni, mert fontos hogy elfogadja a párom hogy én igenis néha el akarok menni gurulni egyet és ez azzal jár hogy reggel elmegyek és majd este jövök és addig nem nagyon fog tudni rólam . De elrémiteni se akarok senkit sztereotípiák miatt .



2023. jún. 3. 22:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél fel képet, jó szűrő.
2023. jún. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek jobb, ha ez az elején kiderül. Én is az a típus vagyok, akinek nem kell motoros pasi, és nem, kizárt, hogy én motorra üljek. Ha ez egyből kiderül, akkor rögtön tudom, hogy nem egymást keressük. Ha meg mondjuk a harmadik randin hozod szóba, akkor csak egymás idejét húztuk. Ne megváltoztatni akarjuk más emberek véleményét, hanem magunkhoz illő párt keressünk.
2023. jún. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek. Ha ez neked fontos, akkor mar az elejen mondd el.
2023. jún. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Egy hónap alatt már le is zártal és tovább is léptél egy kapcsolaton?
2023. jún. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Rakj ki kepet és kész. Az a legtisztább és akkor egyszerre tudja, hogy nem vagy igen.

Én is motorozom és sok pasinak is kizáró ok volt.

2023. jún. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel, legalább akinek kizáró ok (mint pl nekem) az nem talál be.
2023. jún. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard szándékosan megtéveszteni a nőket! Ami neked fontos, az fontos, és vagy tetszik neki, vagy nem. Neki is joga van elsőre ítélni, és lehet megfontoltabb, hogy nem ezt fogja tenni!
2023. jún. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nem megtévesztés, hogy nem írja ki vagy nem rak ki képet. Majd ha szóba merül a hobbi akkor is bőven jó ha mondja...első témák között van.
2023. jún. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
kerül *
2023. jún. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedj Indoneziaban, ott minden csaj motorozik kb. 12 eves koratol kezdve.



39F incel

2023. jún. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!