Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak miért féltek a határoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért féltek a határozott nőtől?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van egy barátnőm aki 28 éves,tele tervekkel, vágyakkal,álmokkal

Szökésbarba haj, szép arc, kék szem, alakja arânyos ahhoz képest,hogy 152 cm,65 kg sajnos 75-80kg nézik, több nőgyógyászati betegség okozza, hogy nem tud lefogyni. Pedig egészségesen eszik és mellette a munkahelyéből adódóan 20e lépést tesz meg plusz heti 1x edzeni jár TRXre.


Szerintem csinos, aranyos,nem beképzelt mint a mostani pcsäâk.

Szeret programokra eseményekre eljárni, workshopokra is.

Tisztában van saját magával, folyamatosan fejleszti magát,magabiztos tudja mit akar és egyszerűen menekülnek el előle a férfiak (33-38 évesek)


Kérdésem az lenne, hogy miért?

Ennyire ijesztő lenne egy ilyen nő?

Az Ő célja: találni egy férfit aki felelősségteljes,őszinte,nem játsza meg magát, lehet rá számítani, és hasonló céljai értékei vannak a férfinak is mint neki.



#férfi #nő #félelem #menekülés #Határozott elképzelések
2023. júl. 30. 06:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
85%
A magabiztos nem egyenlő a nagyképűséggel, vagy a túlzott pozitív életszemmlélettel. Nem bírom az ilyen embereket, mert indokolatlanul harsányak, és lényegében túltolják az önbizalmukat, amivel valószínűleg csak a tűlsűlyukat akarják kompenzálni...
2023. júl. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:

Normális az énképe

Tisztában van saját magával, értékeivel és azért magabiztos,mert sokat tett önmagáért

2023. júl. 30. 06:24
 3/62 anonim ***** válasza:
92%

Csak szerintem nem derült ebből ki, hogy mik azok a hasonló célok és értékek?


Mondjuk a kérdés szempontjából nem is számít, csak egy ilyen felsorolás után hiányérzetem volt.


Csak tippelni tudok. Talán sokan nehezebben érezhetik magukat férfinak egy határozott nő mellett, mert úgy nőttek fel / szocializálódtak, hogy nekik kell határozottnak lenni. Gondolom a leírtakból az is következhet, hogy a barátnődnek fontos a munkája / karrierje, saját anyagi függetlensége, szóval gyereket egy ideig nem tudom, hogy mennyire tudna elképzelni, de biztos vannak akiknek ez is szempont lehet.


Aztán lehet, hogy ennek semmi köze a határozottsághoz, hanem csak férfi szemmel nagyon fura valamiért, amit te elfogultságból nem látsz.

2023. júl. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:
Igazából engedélyt kaptam egy kép csatolásra is,de két napja pár perc múlva már törölték is a kérdést és a képet,visszaélés gyanúja miatt
2023. júl. 30. 06:25
 5/62 A kérdező kommentje:

Megtalálta azt a munkát amit szeret,és jó is benne és jól is fizet vagyis neki elég az a pénz amit ő kap


Karrier magánéletben is megtalálta az egyensúlyt

2023. júl. 30. 06:27
 6/62 A kérdező kommentje:
Leírtam,hogy ő milyen férfit keress
2023. júl. 30. 06:27
 7/62 anonim ***** válasza:
20%
Csak a kisfiúk félnek nem a férfiak
2023. júl. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
52%

A 152/65 elég komoly túlsúly. Ez a gond. Nem a hatarozottságától félnek.

Olyan nincs hogy nem tud lefogyni. Vagyis van, de ott komoly baj van az étkezéssel.

2023. júl. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:

Az étkezéssel nincsen baj

1600 kcal eszik egy nap ami tele van zöldséggel, gyümölccsel


Plusz írtam ,hogy szép arányos a teste, szép formás a melle, van combja, Popsia. Hiába alacsony mégis arányos

2023. júl. 30. 06:45
 10/62 anonim ***** válasza:
100%
Én megnézném azt a képet róla.
2023. júl. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!