Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan küzdjem le a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le a féltékenységem, hogyha másnak összejön, nekem meg nem?

Figyelt kérdés

Nem volt sikerem sose a nőknél, egyáltalán, .rengeteg visszutasítást kaptam. Eleinte a lányokat hibáztattam, ez tény, de felismertem, hogy csak én vagyok a hibás ezért, meg van pár rossz minta a környezetemben (apukám), így elmentem pszichológushoz, hogy azokat a berögződéseket, gátakat feloldjam, amik vannak bennem magammal is kapcsolatban. Ez még nincs olyan szinten, hogy fel merjem vállalni, szüleimen kívül senki se tudja, hogy ezért pszichológushoz járok.


Az egyik barátomnak lett barátnője, és megint lekerültem. Elég jól néz ki a haverom, és mondanom sem kell, hogy bomba nője van. Em tudok örülni a boldogságának, élőben leplezni se tudom, hogy irigy vagyok, mint a kutya. Ugyanezt éreztem akkor is, amikor az öcsémnek lett barátnője, de az még a pszichológus előtt volt.


2023. júl. 30. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ezeket a "kihívásokat" is tekintsd azon fejlődési út részének, amelyen most jársz. A siker érdekében meg kell tanulnod túllépni a féltékenység érzésén. Lényegében az is elég, sőt, talán még jobb is, ha vágysz rá, hogy megszabadulj ettől a sz*r érzéstől, mégpedig azért, hogy a SAJÁT célodra koncentrálhass, és ne legyél ilyen külső tényezőktől összezavarva, amíg oda tartasz. Tehát ezt - a benned levő érzést - tekintsd akadálynak, amit le kell küzdened.
2023. júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne hasonlítsd magad másokhoz! Mások élete csak arra jó, hogy tudj tanulni az ő hibájukból. Mások sikere számodra csak egy látszat, mert igazából nem tanít semmire, és azt sem lehet pontosan tudni, hogy mivel érték azt el. Emiatt meg úgy nagyon foglalkozni sem érdemes vele, mert tulajdonképpen nincs is rád se pozitív, se negatív hatással. De ha te ennek ellenére szeretnél még több energiát elpazarolni arra, hogy mások életével többet foglalkozz, mint ők maguk, akkor csak hajrá!
2023. júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak itt lehet válaszolni, vagy privátban is?
2023. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Undorító jellemed a gond. Irigy vagy a jobb külsejű férfiakra akik könnyedén tudnak csajozni. Ahelyett hogy mindent megtennél hogy változtass a saját külsődön.
2023. júl. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4. Xddd
2023. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!