Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kiderültek olyan dolgok amik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderültek olyan dolgok amik nekem nagyon redflag, én képzelem túl?

Figyelt kérdés

Pl a volt párjával van gyereke, màr annak kicsi korában elváltak(tehát màr az eleje is rossz volt a házasságnak), de a válással az anya a saját gyerekètől is eltiltja, es nem is hirtelen felindulásból csak, hanem 10 éve ennek és akkor se enged kapcsolattartást ma sem. A bírósági láthatásról is megtámadta a végzést.

Akkor lehet pedofil, vagy bántalmazó? Egy anya szerintem nem véletlen lehet ilyen.

Aztán miért is ne, az új kapcsolata se működött. Összeköltöztek aztán szakítás.

Azt hittem a f.stengerben végre találok egy értelmes normális pasit, mert kinézet életmód munka igényesség normális gondolkodás (nem fészbúkos meg ilyenek), a párjával közösen tervez pl.közös házvásárlàs, empatikus, nem tűnik nárcinak, minden pipa lenne.

De azért ahol egy anya ennyire tiltja a gyereket, de még az anya is csak nehezen található meg, úgy eltűnik, hát nekem egyenesen ijesztő:(

Adhatok még pár randinak ismerkedésnek esélyt vele, hogy én túlzok talán, vagy jobb ha már most menekülök csak redflagra amit lehet csak én gondolok túl?

Amikor kérdezgetem gyakorta van olyan érzésem mintha kész "betanult" válaszai lennének, hogy mire mit "kell" mondani. Tudatosan válaszolgat nagyon sokszor és nem emlékezetből,"élményekből" felidézve visszaidézve, hanem mint aki tzdja na erre vagy arra mit kell mondani.

A sok sérült zavart vagy ronda szexkereső vagy lúzer közt eddig azt hittem van egy akivel érdemes ismerkedni. De mégse? Egy sincs?



2023. aug. 9. 21:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%
Mi az a redflag.
2023. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Fék.

Gyanus hogy lehet ő se normális.

2023. aug. 9. 21:57
 3/19 A kérdező kommentje:

Sejtés, hogy vmi nem tiszta vele.

Vagy hogy írjam?

Kèrdöjelek bennem felé.

2023. aug. 9. 21:58
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Úgy tűnik te se vagy 100as:)
2023. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem is tudom, ha én ismerkednék valakivel, és ő nem a viselkedésem, a szavaim vagy a gesztusaim alapján ítélne meg, hanem amit KITALÁL a volt páromról, hát számomra az illető lenne maga a red flag.
2023. aug. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Kieg. 5-höz: de az ismerkedésben azonnal lengetném a kockás zászlót, hogy stílusos legyek.
2023. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Red flag = vörös zászló, én intő jelnek fordítanám.

Sok válás történik rendkívül rondán. Az, hogy a válás után a nő eltiltja a gyerekétől az lehet kicsinyes bosszú.

Az, hogy az utána megismert nővel összeköltözött és szakított az is rendben van, végtére is egyszer már elvált, lehet, hogy intő jeleket (értsd: red flag) tapasztalt, és dobbantott.


Nekem az a red flag, hogy te az erkölcs és morál koronázatlan királynője egy ismerkedés kezdetén az internet pöcegödrében keresel önigazolást, hiszen a fickót már leírtad, csak kell magad mögé egy támogató tömeg.

2023. aug. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem írtam le. Ha leírtam volna kèrdésem se lenne róla max annyi ha letiltom mit várhatok ilyentöl? Esetleg megver?


De akkor próbálom nem túlgondolni.

Lehet kicsinyes bosszú és véletlen nem sikerült a másik kapcsolata sem.


A legtöbb pasiról helyböl làtom azt hogy kapcsolatra alkalmatlan, ő feladja nekem most a leckét. Nem tudom kiszámítani egyelőre valójában kivel találkozgatok én.

Teljesen egyszerűnek tűnt pedig eddig. Sima átlagmunka átlagélet átlagos normális külsö semmi kirívó.

De ez a monika show szerű válàs valahogy nem passzol a képbe.

2023. aug. 9. 22:14
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden társas interakció többszereplős. Tőled sem lesz egyszerű a válás. Annyit fogsz kavarni, amennyit csak tudsz. Szerinted a felesége nem ezt tette?
2023. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Bocs, de ti milyen nyelven beszéltek? (redflag)
2023. aug. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!