Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kiderültek olyan dolgok amik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderültek olyan dolgok amik nekem nagyon redflag, én képzelem túl?

Figyelt kérdés

Pl a volt párjával van gyereke, màr annak kicsi korában elváltak(tehát màr az eleje is rossz volt a házasságnak), de a válással az anya a saját gyerekètől is eltiltja, es nem is hirtelen felindulásból csak, hanem 10 éve ennek és akkor se enged kapcsolattartást ma sem. A bírósági láthatásról is megtámadta a végzést.

Akkor lehet pedofil, vagy bántalmazó? Egy anya szerintem nem véletlen lehet ilyen.

Aztán miért is ne, az új kapcsolata se működött. Összeköltöztek aztán szakítás.

Azt hittem a f.stengerben végre találok egy értelmes normális pasit, mert kinézet életmód munka igényesség normális gondolkodás (nem fészbúkos meg ilyenek), a párjával közösen tervez pl.közös házvásárlàs, empatikus, nem tűnik nárcinak, minden pipa lenne.

De azért ahol egy anya ennyire tiltja a gyereket, de még az anya is csak nehezen található meg, úgy eltűnik, hát nekem egyenesen ijesztő:(

Adhatok még pár randinak ismerkedésnek esélyt vele, hogy én túlzok talán, vagy jobb ha már most menekülök csak redflagra amit lehet csak én gondolok túl?

Amikor kérdezgetem gyakorta van olyan érzésem mintha kész "betanult" válaszai lennének, hogy mire mit "kell" mondani. Tudatosan válaszolgat nagyon sokszor és nem emlékezetből,"élményekből" felidézve visszaidézve, hanem mint aki tzdja na erre vagy arra mit kell mondani.

A sok sérült zavart vagy ronda szexkereső vagy lúzer közt eddig azt hittem van egy akivel érdemes ismerkedni. De mégse? Egy sincs?



2023. aug. 9. 21:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%

#10:


Nekem maga a mondanivaló is furcsa. Hol e/3, hol e/1. Most akkor férfiról/anyáról van szó…? Komolyan muszáj ennyire ostobának lenni az élethez is?


Szerintem ez a red flag, amikor a saját anyanyelvét sem beszéli valaki. Döbbenetes!

2023. aug. 10. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Írjàtok be itt a keresőbe hogy red flag.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=red+flag

2023. aug. 10. 08:21
 13/19 anonim ***** válasza:
Na most akkor ezt az új magyar kifejezést egybe kell írni "redflag" vagy külön "red flag"?
2023. aug. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
48%
Tedd fel a helyesírás szekcióban:) Spórolásos módszerrel egybe kell:)
2023. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"ez a monika show szerű válàs valahogy nem passzol a képbe"

A válása a múltja része. Ne bolygasd. Hagyd új életet élni. Ha neked ő tetszik és megfelel, legyél boldog vele, ne tegyél keresztbe magadnak is, neki is és a kapcsolatnak is.

2023. aug. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Azert nekem nem mindegy hohy egy pedofillal kezdek e vagy mi baja a nönek. Még a bírósági végzést a lathatásról megtámadni se semmi. És eltörölték a láthatást is úgy, hogy az nem csak úgy működik, hogy mert anyuka csak úgy kéri mert bosszú. Hanem keményen bizonyítani kell a gyermekveszélyeztetést vagy bármit.
2023. aug. 11. 18:18
 17/19 anonim ***** válasza:
Nyilván beírtuk a keresőbe, és megnéztük. Csakhogy a maygar beszéljen magyarul!
2023. aug. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
*magyar
2023. aug. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Azert nekem nem mindegy hohy egy pedofillal kezdek e vagy mi baja a nönek. Még a bírósági végzést a lathatásról megtámadni se semmi."


Én biztosan nem kezdenék veled a pasi helyében. Nem azért, mert pedofil vagyok, hanem mert te nem vagy normális.

A láthatással kapcsolatos végzést megtámadni, nem azt jelenti, hogy a bíróság helyt is ad ennek, és megtiltja a láthatást.

A másik: kollégám volt felesége azért akarta eltiltani a kollégámat a gyerektől, mert belépett egy akármilyen szektába, és ott azt tömték a fejébe, hogy mindenki árt a gyereknek, aki nem szektás. A kollégám nem volt se pedofil, se bármi egyéb, csak éppen ateista volt, nem JT-s.

2023. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!