Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szégyenlenem kellene magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlenem kellene magam azért,mert az extrém túlsúlyos nőket szeretem?

Figyelt kérdés

Nem értem,miért szégyen,miért ciki,ha valakinek nagyon kövér nő a partnere?

Miért nézik sokan hülyének az ilyen férfiakat? Tudom sokak szemében ez ízlésficam,de ízlések és pofonok.....



2023. aug. 10. 09:15
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Egyrészt primitív dolog letehenezni a kövér nőket.Másrészt mindenki olyan nővel legyen együtt,aki tetszik neki.Nekem is hadd legyen jogom ahhoz,hogy szerethessem az extrém nagy nőket.Én nem szégyenlem ezt!
2023. aug. 10. 11:09
 12/26 anonim ***** válasza:
0%

Az még primitívebb dolog az itteni feministáktól, hogy kb minden pasira megpróbálják ráerőszakolni ezeket a duci nőket. (És itt mindegy milyen pasiról van szó)


Miközben ő nekik szent meggyőzödésük, hogy nekik igenis jár egy kigyúrt milliomos jóképű bankár.

2023. aug. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Senki nem akar senkire ráerőltetni kövér nőt. Én biztosan nem.A kérdésem nem is erről szól.
2023. aug. 10. 11:25
 14/26 anonim ***** válasza:
55%
Nem látok ebben több kivetnivalót mint abban, hogy valakinek viszont csak a tökéletes alakú nő vagy csak a hatalmas nagymellű nők jönnek be. Mindenkinek lehetnek egyéni preferenciái és szerintem kifejezetten jó dolog, hogy így végül is mindenki tetszik valakinek, szerintem az lenne a nagyon rossz dolog ha bizonyos típusú nők tényleg pártalanságra lennének ítélve pusztán a külsejük miatt. Én inkább azt tartom problémának ha mondjuk össze tudnál jönni egy ilyen nagyon súlyos nővel és mondjuk lefogyna akkor viszont te biztosan elhagynád. Pedig azért az ilyen túlsúllyal élő emberek mindig is igyekszenek megoldani az egészségügyi hátterét a problémájuknak és lefogyni valamennyire.
2023. aug. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek a válaszod első részével.Nem tudom mi lenne,ha lefogyna.Amit írtál csak feltételezés,de nem tudom megcáfolni.Majd kiderül,ha ilyen helyzetbe kerülök.De egyelőre csak keresek ekkora társat.
2023. aug. 10. 11:35
 16/26 anonim ***** válasza:
70%
Alapvetően a preferencia egy szubjektív dolog, nem szégyen. Viszont akkor problémássá válik, ha a fétised veszélyezteti a párod életét. Az extrém túlsúlynak nincsen pozitív hozadéka (nem, a te esztétikai preferenciád nem számít annak), így ha valakire ráerőltetnéd, hogy miattad tartsa az extrém súlyt, az szerintem nincs rendben. Nyilván semmi közöm mások életéhez és döntéseihez, ettől még ez a véleményem a témában.
2023. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Ráerőltetni nem szabad az akarata ellenére.Volt már ilyen alkatú kedvesem.Az egyikük nem tudott lefogyni,mert hormonzavaros volt.A másik pedig megunta a fogyókúrás szenvedést,mert mindig visszajöttek rá a kilók.Biztos közrejátszott az is,hogy érezte,hogy nagyon kövéren szépnek tartom.Amúgy 175 kg volt.
2023. aug. 10. 12:09
 18/26 anonim ***** válasza:
62%
a 3-as véleményét osztom.
2023. aug. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
56%
Én szégyent mondanék, de ez nem egészséges. Az extrém túlsúly sosem egészséges (az ilyen nők jobbára már közlekedni sem tudnak rendesen), és ált. már stádiuma a lassú, de korai halálnak. Volt olyan ismerősöm, aki szintén extrém túlsúlyos volt - 36 éves korában meghalt szívelégtelenségben, a túlsúlya miatt. Ezt sztem szakemberrel kellene megnézetni, hogy egy ennyire egészségtelen testalkat miért vonzó neked, és miért csak az a vonzó.
2023. aug. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Ha elmegyek szakemberhez megváltozik az ízlésem? Szerintem nem.Próbálkoztam régebben normál alkatú nőkkel,de egyszerűen nem vonzódtam hozzájuk,hidegen hagytak.Ha viszont meglátok egy extrém túlsúlyos nőt,teljesen odavagyok érte.Rajongok a hatalmas idomokért.
2023. aug. 14. 13:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!