Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szégyenlenem kellene magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlenem kellene magam azért,mert az extrém túlsúlyos nőket szeretem?

Figyelt kérdés

Nem értem,miért szégyen,miért ciki,ha valakinek nagyon kövér nő a partnere?

Miért nézik sokan hülyének az ilyen férfiakat? Tudom sokak szemében ez ízlésficam,de ízlések és pofonok.....



2023. aug. 10. 09:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
38%
20: azért nem kellene elvetni az esélyt, hátha megvilágosodsz, hogy miért egy "egyenesen a halálba gurulok" jellegű testre villanyozódsz fel. Sok esetben az "ízlés" az nem simán ízlés, hanem gyerekkori traumák, egyéb mentális betegségek, elfojtott érzelmek kivetülése. Ezen meg tud segíteni egy szakember, legalábbis az esély megvan rá.
2023. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
76%
Nem . Neked az tetszik es kesz
2023. aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem az extrém idomok tetszése a szégyen, ízléssel vitatkozni nem is lehet. Hanem itt ugye arról van szó, hogy valami olyan tetszik ami egy beteg személy tulajdonsága. Ilyen ember egészségesben nem létezik sajnos. Gondolom azért ez benned is okoz egyfajta őrlődést, disszonanciát, nem?
2023. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Ha én nem ismerkedek vele,akkor is kövér vagy nem? Nekem tetszene,vonzónak találnám,s ez neki is jó.Ráadásul,ha kell segíteném is,támogatnám.
2023. szept. 1. 16:37
 25/26 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez igaz. Attól még, hogy nem ismerkedsz vele a dolog adott.
2023. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 NTBS ***** válasza:
Egyáltalán nem. Ízlések és pofonok.
2023. szept. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!