Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon kb. ugyanannyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon kb. ugyanannyi szingli férfi van mintahány szingli nő a 18 - 35 éves korosztályban?

Figyelt kérdés
2023. aug. 14. 16:52
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
65%
A KSH mit mondott erre a kérdésedre?
2023. aug. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha egy hetero párhoz 1 férfi és 1 nő kell, akkor szerinted?
2023. aug. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

Ha tisztában vagy az adott emberanyag:

- vágyaival, igényeivel,

- értékrendjével

- gondolkodásmódjával,

- tájékozottságával,

- értelmi képességével stb.,

akkor tudni fogod a választ.


Én nem tudom, mert nem ismerem az összes embert 18-35 között.

2023. aug. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Nagyjából igen, de van különbség azért bontásban, mert nőknél jellemzően a nagyvárosi, magasan iskolázott, jobb státusúak közt több aránylag a szingli, míg férfiaknál a vidéki, alacsonyabb végzettségűek közt.
2023. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%

Ahogy a 4es írta. Lényegében a mágnes két ellentétes pólusának kéne egymásra találni. Nem fog menni.


Ezt hozta a szabadság, amikor is olyan férfiak csapnak le bizonyos nőkre, akik ettől a preferenciájuktól eltekintve jó partinak bizonyulnának ezen szingli nők számára.


Illetve ezek a bizonyos nők is teljesen jók lehetnének azoknak a férfiaknak, akik pedig azért maradnak szinglik, mert más ligába tartozó férfiak megelőzik őket.


Evolúciós érvekre meg kár hivatkozni, mikor jelenleg az van, hogy ugyanabban a versenyszámban kell érvényesülni futva, biciklizve, motoron és autóval meg páran helikopterrel.

2023. aug. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

Nem. Nekem pl. a tavasszal volt, hogy 3 barátnőm is volt egyszerre, akik komolyan mind azt hitték, hogy én a barátjuk vagyok. Más férfiaknak pedig egy női társ sem jut.


2. Óriási tévedés!

[link]


Igaz, csak az USA-ból találtam adatokat, de eszerint pl. a 18-29 éves férfiak 51%-a szingli, míg a 18-29 éves nőknek csak a 32%-a.

2023. aug. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Nem, mert sok 30-35 éves nőnek van idősebb párja.

De nincs jelentős férfitöbblet, legfeljebb a nők jobban megvannak egyedül.


A KSH szerint szingli vagyok, pedig két éve vagyok kapcsolatban, együtt is élünk, csak nem vagyunk házasok stb, tehát az "egyedülálló" a helyes válasz a KSH kérdésére.

2023. aug. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7: Mert a KSH-t nem az érdekli, hogy kivel közösülsz, hanem, hogy állambácsi színe előtt kivel alkotsz gazdasági érdekközösséget.


Ahogy a lakhatással kapcsolatos dolgoknál sem az érdekli őket, hogy a régi csoporttársaddal vagy a pároddal laksz együtt, hanem, hogy az adott ingatlan rezsijét hányan fizetitek.

2023. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én ezt értem, arra reagáltam, hogy valaki a KSH alapján akarja találgatni, hogy hány ember szingli.
2023. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jobb országokban nem csak az állami statisztikai hivatal létezik, hanem vannak független kutatóintézetek, egyetemek, amik készítenek felméréseket amúgy ilyenekről (is).
2023. aug. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!