Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Él Magyarországon 200 kg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Él Magyarországon 200 kg körüli vagy ennél is súlyosabb szingli hölgy?

Figyelt kérdés
Nagy álmom valósulna meg,ha lenne ilyen.Minden pozitív választ előre is megköszönök.

2019. febr. 8. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Reméljük nem, mert bár Neked csalódás lenne, de ekkora súllyal egészséges ember nem létezik.
2019. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig létezik,tuti.Nagyobb eséllyel vagyok én szingli,mint ő.Ami mondjuk durva.Na szóval van.Duci társkereső hasonlók,bár én láttam már utcán is.Lehet csak 180 kg volt,k28-32 között.
2019. febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Apáméknál volt egy ilyen. Nagyon finom hurka lett végül a hölgyből.
2019. febr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces...Tudom,hogy vannak,talán nem is kevesen,de nehezen ismerkednek,mert sokan szórakoznak velük.Nekem tényleg tetszenek,valóban odavagyok értük.
2019. febr. 8. 15:30
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
150 körül nem lenne elég? És mi a vonzó egy ekkora nőben?
2019. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha választhatnék 150 és 200 kg-os hölgyek között,az utóbbit választanám.Nekem az vonzó,ha mindene óriási.A feneke,a lógós hasa és melle.Minél nagyobb,annál erotikusabb.
2019. febr. 8. 15:34
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
Mekkorát kulázhat egy ekkora nő :)
2019. febr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2%
A kérdés már hibás! Őket nem lehet már hölgynek se nevezni! Meg mit akarsz tőle? Fingania kéne,hogy legyen valami támpont!
2019. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!