Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor etted meg hivatalosan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor etted meg hivatalosan a red/black pill -t?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy hány éve volt az, amikor először úgyérezted, igen én redpilled vagyok.. gondolom mindenki először azt eszi meg, aztán vagy megeszi a következőt(következőket) is, vagy marad ott.

2023. szept. 4. 22:26
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
100%

20-as: blablabla.... van baárti köröm, elég nagy, folyamatosan velük lógok, minden hétvégén, nyaranta is együtt megyünk. Vannak az ország különböző pontjáról is barátaim, régebben sok "online" haver is volt, már kiszálltam ebből, de a lényeg, hogy mindig nagy társaságban voltam.

Ennek ellenére a nőket nem érdeklem, leszarnak. 2 éve nem is beszéltem egyel sem (mármint ismerkedés céljából). Munkám során is sok emberrel vagyok kapcsolatban, sokat kell beszélnem, magyaráznom dolgokat stb.

A szociális készségekhez pedig rendkívül szorosan kapcsolódnak a "pill"-ek, Konkrétan úgy is, hogy már egészen kisgyerek kortól kezdve a külső alapvetően meghatározza milyen lesz valaki társasági élete. Aki csúnya, vagy van valami egyedi, nem túl szép tulajdonsága, esetleg fogyatékossága, nagyobb eséllyel lesz kiközösítve és lesz bullying áldozata.

A blackpillnek pontosan ez a elényege, hogy a külsőnk alapvetően MINDENT meghatároz az életünk folyamán. Minél jobb külsővel rendelkezik valaki, annál kevésbé lesz fontos minden más. Nézz körbe a mai világban, amikor egyesek abból élnek meg hogy a seggüket rázzák a kamerába, vagy egyszerűen csak ülnek és mosolyognak. Vajon ezeknél az embereknél mégis mi lehet ami miatt sikeresek lettek? A kiváló szociális érzékük vagy talán az eléképesztő intellektusuk amely átsugárzik a képernyőn? Hmmm.... egészen biztosan nem a jó külsejük...

2023. szept. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
100%

20as vagoyk

És csak idézném önmagamat, kiemelve azt, amit te nem vettél észre:

"...az incelek TÖBBSÉGR..."


Nem mindnek, nem csak neked, hanem a többésgének. Van amelyiknek van, van amelyiknek nincs, és meglátásom (és amúgy a GYK-n azincelek szavazata alapján is!) a többésgének nincs rendben a szociális hálója.


Kivételek mndig vannak. Ha te ilyen vagy, örülj neki.

2023. szept. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
6%

"10-es, ezt tanítja a pill? Amivel oviban szembesül mindenki?"


Lassú a felfogásuk. Van ilyen.

2023. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
66%

Ilyen pill, olyan pill, normie...


Nem kell olyan pasi, aki ezekben otthon van.

Sablonos gondolkodás hulyegyerekeknek.

2023. szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
55%

Egyébként azt én sem értem, hogy miért kell ekkora felhajtást cisnálni egy olyan dolog köré, amit a legtöbb ember már tényleg nagyon fiatalon megért.

Mármint érted... Neonak a pirula bevétele után egy óriásit fordult a világképe.... De ez a fajta red pill hogy okozhat ekkora világkép-változást, ha az emberek többsége teljesen tisztában van ezzel már 10 éves korára?


Azt értem, hogy aki nem figyelt és lemaradt, annak ez nagy felfedezés, de az ilyen ember ne tegyen már úgy, mintha mindneki ennyire figyelmetlen lett volna..

Hiszen az emberek többsége így vagy úgy, de elboldogul a párkapcsolatok terén, ami azt jelenti, hogy tud adoptálódni a fennálló rendszerhez, ami sosem volt igazságos vagy kiegyenlített és remélhetőleg sosem lesz az.


Szóval én merem állítani, hogy aki arról papol, hogy megértette a világ működését, az valójában rohadtul le van maradva mindneki máshoz képest:D

2023. szept. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 A kérdező kommentje:

“10/10 es chad paliknak blue pill működik, 6/10 es normieknak a reddpill, és a sub5 a blackpill ami menthetetlenül ronda.”:


Csak ez így nem igaz. A Redpill igazi eredeti reddites formájában nem működik még a 10/10 -es Chadnek se.


- A Chad jobban fog tetszeni ugyanannak a nőnek, ha virágot visz neki, mint ha alfáskodik.

- Nekem volt 8/10 -es Chad ismerősöm aki a kemény alkalmazotti munka és egyetem helyett a saját business -t választotta és elvesztette ugyan úgy a pénzét, mint bármelyik normie.

- A kondizás Redpilles formája inkább rossz, mint jó. Szteroid nélkül sose lesz instagram tested (a calimove csatornának 10 év kellett). Szteroiddal meg kyriakos grizzly leszel hosszú távon nem Zyzz. A deadlift meg a guggolás mánia is inkább masculinity cope, mint hatékony önfejlesztés.

2023. szept. 5. 14:53
 27/59 anonim ***** válasza:

"Szteroid nélkül sose lesz instagram tested (a calimove csatornának 10 év kellett). Szteroiddal meg kyriakos grizzly leszel hosszú távon nem Zyzz. A deadlift meg a guggolás mánia is inkább masculinity cope, mint hatékony önfejlesztés"


Nem feltétlen igaz ld. pl Borszéki Peti (HáromHarmad) vagy JohnnyV aki csak nemrég kezdett szerhez nyúlni. Naturalon is mindketto bőven jobban nézett ki mint ahogy te vagy én valaha is fogunk. Van azért mozgástér jó testet építeni. Egy "Instagram testhez" nem is kell annyi izom amúgy mint a fentieké, ezt csak az mondja aki nem ismeri a female gaze-t.


Szteroiddal sem leszel Kyriakos:D, olyan akkor leszel ha kbaszott erőemelő vagy és napi 1000 kalória többlet mellett mész évekig.


Calimove pedig elsősorban calisthenics sportoló, az o sportjának nem az esztétika az elsődleges célja, ha az a fő célod hogy jó tested legyen akkor azt ne calisthenicsel csináld.:)

Keress egy ferfimodellt vagy physique versenyzőt és nézd meg hogy edz meg kajál.


Jó gyakorlat a deadlift meg a guggolás, de female gaze szempontból megint nem annyira meghatározóak.

Ha csak az számít h mit szeret elég sok nő akkor az pl. egy jó váll-csípő arány. Kb másfélszeres a váll szélesség.

2023. szept. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
100%
Legrosszabb dolog csak a nők figyelméért edzeni, ha megvan elhagyod magad vagy mi? A testépítést akkor jó csinálni ha az ember élvezi is amit csinál.
2023. szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:

"Nekem volt 8/10 -es Chad ismerősöm aki a kemény alkalmazotti munka és egyetem helyett a saját business -t választotta és elvesztette ugyan úgy a pénzét, mint bármelyik normie."


Ez amúgy egy akkora faxság amikor 16 éves ecomhuszár fiúkák úgy állítják be a "saját businesst" hogy ott már az első évben omleni fog a pénz és kvák pörögnek a farkadon. Közben meg egy saját business indításakor lehet hogy évekig többet fogsz dolgozni egy héten mint a legtobb alkalmazott és óriási arra is az esély hogy az egészet bebukod. És akkor utána nagy a csodálkozás hogy "ja itt is el tudom veszíteni úgy a pénzem mint a matrixban elő normiek", "jaa hogy itt teljesen én viszem vásárra a bőröm és nincs folottem a vezetőség ha beüt a szar, jaaa".

2023. szept. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
28as ha megvan akkor a szerelmed miatt (is) edzel. Pl szex közben ki ne élvezné azt ha látja hogy a szerelmének tetszik a teste, szerintem itt főleg nem érdemes magad elhagyni. Ez nőre férfira egyaránt érvényes.
2023. szept. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!