Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor etted meg hivatalosan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor etted meg hivatalosan a red/black pill -t?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy hány éve volt az, amikor először úgyérezted, igen én redpilled vagyok.. gondolom mindenki először azt eszi meg, aztán vagy megeszi a következőt(következőket) is, vagy marad ott.

2023. szept. 4. 22:26
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

50, Kérdező, az megvan, hogy a boomerek legfiatalabbjai 64 évesek, azaz az a generáció már lényegében kiszált a munkaerő piacról?:D



Nem mintha ez bárhogy is csatlakozna a kérdéshez, de ha már felhoztad, gondoltam szólok...:D

2023. szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
100%

"létezik egy pszichés torzítás"



A Blackpill lenyegeben "kiegyenesiti" ezt a torzitast, es megtisztitja a tudatot az ilyen sallangoktol.



39F incel

2023. szept. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:

46-os: nem igaz! Aki a Rehab Room/IncelTV (azt már megszüntette) csatornát csinálja beszélt is erről, illetve TAILS videóiban is előjött a téma elég sokszor. Viszont a blackpill-nek ez is a lényege, hogy ezeket az önvédő mechanizmusokat megszünteti. Mert nem minden sikeres ember lopta össze a vagyonát, nem minden a genetika és nem mindenhatóak a körülmények sem!

Igazából mondhatjuk hogy a blackpill minden ilyen berögződést, legendát megcáfol és aki lenyeli az attól fogva máshogy látja a világot. Sokkal analitikusabban, sokkal racionálisabban.

2023. szept. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:

53, már nem azért, de a black pillesek eddig azt hangoztatták itt az oldalon, hogy nincs mit tenni, a genetikád, meg max a kisgyerekkorod eldönti az egész életedet, onnantól kezdve esélyed sincs semmit sem elérni.

Értem, hogy azt állítod, hogy nem ez az eszme, de a gyakorlói eddig rendre ezt hangoztatták.

2023. szept. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
70%

"nem minden a genetika és nem mindenhatóak a körülmények sem!"



Pffffff, de. A genetika a kezdet es a veg.



A "szabad akarat" is egy illuzio, ha megkinalod a kutyadat csirkefarhattal es csokitortaval, nem kerdes, hogy melyiket fogja valasztani, hiszen az osei 8 millio eve hust esznek.



Az emberi viselkedes 90%-ban prediktalhato.



39F incel

2023. szept. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 A kérdező kommentje:
51: A mostani incelek már nem csak rájuk használják a boomer szót, hanem az internet előtti generációkra is.
2023. szept. 8. 08:25
 57/59 anonim ***** válasza:
100%

#56



Nekem is mondtak mar 😂



39F incel

2023. szept. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
56%
56, az meg, hogy bizonyos szavak jelentését a blackpillerek nem értik, rosszul hasnzálják, azzal aztán végképp nem lehet mit kezdeni...
2023. szept. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 A kérdező kommentje:
58: Bizonyos szempontból pedig nekik van igazuk ebben. Az új világ 2020 -ban jött, de korábbi generációk a korábbi világban ragadtak.
2023. nov. 12. 00:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!