Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor etted meg hivatalosan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor etted meg hivatalosan a red/black pill -t?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy hány éve volt az, amikor először úgyérezted, igen én redpilled vagyok.. gondolom mindenki először azt eszi meg, aztán vagy megeszi a következőt(következőket) is, vagy marad ott.

2023. szept. 4. 22:26
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
30.Én vinném magammal ha vevő rá, jó eséllyel olyat keresnék aki osztja az életmódomat.
2023. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
Egyébként én azért is edzek mert utána úgy érzem nagy tehertől szabadultam meg pszichésen.
2023. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
84%
28: nagy igazság, de valójában a "nőkért" semmit nem érdemes csinálni. Csak magadért, csak a saját céljaidért. Ha másokat akarsz lenyűgözni, az már régen rossz. Ezért baromság javarészt az "önfejlesztés". Mert mégis mire "önfejlesztesz"? Vagy kinek? Kihez képest? Mitől lesz valami fejlődés? Ki dönti el?
2023. szept. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért baromság javarészt az "önfejlesztés". Mert mégis mire "önfejlesztesz"? Vagy kinek? Kihez képest? Mitől lesz valami fejlődés? Ki dönti el?"


Magadnak. ÖNfejlesztés. Azt meg már tényleg ne kelljen levezetni, mi a fejlődés.

2023. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
71%

"Mitől lesz valami fejlődés?"


Ezt tényleg magyarázni kell?

2023. szept. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
76%
Attól hogy magadat nyűgözöd le elsősorban simán élvezheted másik csodálatát.
2023. szept. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 A kérdező kommentje:

“pl Borszéki Peti (HáromHarmad) vagy JohnnyV aki csak nemrég kezdett szerhez nyúlni. Naturalon is mindketto bőven jobban nézett ki”:


A konditerembe járók 70% -a feladja (lehet több is). Most lehet azt mondani, hogy azért mert lusták, azonban nem ez a helyzet. A valóság az, hogy szorgalmasan csinálnak mindent csak nincs meg a genetikájuk.


A maradék 30% egy része cucchoz nyúl viszonylag hamar és ezért megy neki. Aki ezek után marad az a társadalom felső 10% -ban van genetikailag. Én is láttam olyan férfit, aki életében először rögtön 80kg -val kezdte a fekpadon, de az emberek döntő többsége nincs ebben a kategóriában (értsd: Ha az online maniszférába kerül, akkor nincs)


A testépítés tudománnyal az a gond, hogy jó genetikájú emberek írták jó genetikán végzett teszt alapján jó genetikájú embereknek… vagy talán inkább koxosok koxosoknak.

2023. szept. 6. 00:49
 38/59 A kérdező kommentje:

“Egy "Instagram testhez" nem is kell annyi izom amúgy mint a fentieké”:


Igaz, de egy Baywatch Zack Efron test lehet hogy neked reális naturálban, de a többségnek nem, vagy csak 5+ év kísérletezés után.


“Szteroiddal sem leszel Kyriakos:D”: Aki hosszú időn keresztül csinálja, előbb utóbb így fog kinézni, csak az erő nélkül. Nagyon menő meg addigra rájön az ember hogy magáért csinálja, bár a nők miatt kezdte el és amúgy egészségtelen — de ettől még a nőknek nem egy kopasz agresszív fejű ordibáló 30 évesen 40+ kinézetű férfi kell, hanem egy Baywatch Zack Efron. — lábazni nem muszály, hanem egyenesen tilos szerintem. Legyen férfi felsőtested és női lábad.

2023. szept. 6. 00:56
 39/59 anonim ***** válasza:
Hülyeségeket beszélsz:D
2023. szept. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
Azért látom mindig ugyanazokat az arcokat mert nagy részük feladja? Van egy nálam is alacsonyabb gyerek aki 165 lehet kb (175 vagyok) tudod te milyen előny az izom a seggdugaszoknak?
2023. szept. 6. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!