Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt ez a hirtelen elhidegü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt ez a hirtelen elhidegülés a részéről?

Figyelt kérdés

Adott egy srác (30), akivel üzleti kapcsolatban ismerkedtem meg. Eleinte csak azzal kapcsolatban beszélgettünk, és kizárólag online (és ez nem változik, amíg nem írom), aztán egyik nap elkezdtünk mindenféle egyéb témáról beszélgetni, és elvoltunk nagyon egymással. Konkrétan egész nap beszélgettünk, munka közben is folyamatosan tudott írni, illetve egy fontos esemény során is, amin ő volt az egyik service. Azt mondta akkor, hogy velem beszél ott a legszivesebben úgy, hogy én nem voltam ott, a többi service-s viszont igen.. Zajlik ez így egy hétig, amikor ugyanis lezajlott az üzleti találkozásunk, és előre megbeszéltük, hogy utána elmegyünk megenni, illetve meginni valamit. Ezalatt is nagyon jól elbeszélgettünk, bár kellett egy kis idő, hogy feloldódjak, de a végére szerintem minden szuperül ment. Aztán elkísért a vonatomhoz, és még a hazafele úton sétálva is nagyon sokat beszéltünk. Közös programokat terveztünk, beszélgettünk a baráti köréről, illetve próbált nyugtatni, hogy simán beleférek én is. (Ezutóbbi időrendben nem pontosan itt történt, hanem folyamatosan.) Másnap is sokat beszélgettünk, aztán este mondta, hogy elmegy a barátaival inni. Ezalatt ritkán válaszolt, amit tökéletesen megértek, hiszen épp a barátaival beszélget. Én elmentem aludni, elköszöntem egy jóéjttel, ezt megnézte, és innentől kezdve nem írt. Ha eddig válaszolni tudott, úgy érzem, hogy egy jó éjt simán belefért volna. Ez volt az első olyan pont, ami zavarni kezdett.

Másnap utaztam épp, és 3 képet tettem a történetembe, amit mindet megnézett. Válaszra, illetve új üzenetre ekkor sem méltatott. Rendszeresen láttam, hogy elérhető, és már kezdtem kicsit megőrülni, mert még sose jártam úgy, hogy ha valakivel ennyire vibeoltam, az megszakítja ilyen hirtelen a beszélgetést.


Ezen a ponton már nem tudtam, mit kellett volna tennem. Ezért írtam neki, hogy furának tartom, hogy tegnap óta nem válaszolt, jól van-e, és hogy történt-e valami este.. Aznap észrevettem, hogy a lakótársa likeolta az egyik bejegyzésem, amiről értesítést kaptam, viszont megpróbálta maszkolni azzal, hogy kilikeolta. Oké, akkor egyértelműen beszélgettek rólam, szuper, nem csak ő döntött úgy, hogy ne beszéljen velem. Erre este 10 után válaszolt, miszerint túl sokat ivott, és hajtós napja volt. De please, hát egy hete is hajtós napja volt, akkor folyamatosan írt, amint online lett, és nem stalkolt, és meg se nézte az üzenetemet. Innentől kezdve ez így rendszeresebbé vált, hogy egyrészt hidegebben válaszolt, ritkán, és úgy, hogy elérhető volt, de nem nézte meg az üzeneteimet.. Mindezt a stresszre, munkára, stb-re fogta.

Szóval elkeseredettségemben bedobtam egy kérdést, hogy csakis a munka miatt vált ilyen távolivá?


Eddig nem beszéltünk romantikus, szexuális dolgokról sose, ezt így le akarom szögezni, az én szememben, mivel konkrétan nem beszéltünk ilyenekről, a jelekben meg nem hiszek, ezért ez egy barátkozós ismerkedős kapcsolat volt. Én eddig azt hittem, hogy leszbikus vagyok, csak 1 hónapja szakítottam a barátnőmmel, és rendkívül jól esett a hatalmas mértékű figyelem, amit adott nekem, az érdeklődés, és az, hogy számomra is érdekes személyiséggel beszélgethettem.


Érkezik a válasz, miszerint:

kezdi utolérni az utóbbi hónap, ami lelkileg megterhelő, mert akkor szakított ő is a barátnőjével, egyiküknek sem volt egyszerű szakítás ez, és ezután sok mindenre rájött, és meg tudta látni a pozitív oldalát, és úgy látja korrektnek, ha elmondja, hogy neki még egy darabig egyedül kell lennie.


Itt úgy éreztem, hogy az én szemszögömből is mesélek kicsit. Elmondtam, hogy zavart a hirtelen távolodása úgy, hogy még közös programokat terveztünk, és hogy sajnálom, hogy így alakult, mert úgy éreztem részese lehetek egy baráti körnek. Elmondtam neki, hogy nagyon érdekes személyiségnek tartom, és hogy picit rajongtam is érte, annak ellenére, hogy ugyanarra a kapura játszunk. (igen, lehet jobb lett volna konkrétan kimondani, de már korábban is utaltam erre.. :D)

És sok sikert kívántam neki, hogy választ találjon a kérdéseire.


Ezután még megkérdeztem az üzleti dolgunkkal kapcsolatban, hogy majd szól, hogy ha elkezd dolgozni rajta, és azt mondta, hogy "Persze, azzal kapcsolatban megy majd az update".


Most mi az, ami lejátszódott benne, ami miatt történhetett ez a hirtelen váltás a kommunikációjában? Vagy mi történt a háttérben, amiről nem tudhatok?


Tudok tenni azügyben valamit, hogy továbbra is barátok tudjunk lenni?


Vagy el kellene engednem? Mit kell ilyenkor tenni?


Ő: 30/f

Én: 25/l


2023. szept. 5. 13:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az üzleti dolog után már nem beszéltünk semmit. Arról beszélt, hogy az üzleti dolgaival csúszásban van, szóval ez teljesen rendben van, azt is megértem, ha valami miatt nehezebben tud a közös projektre nézni, mivel folyamatosan visszaköszönök rajta.
2023. szept. 5. 13:55
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

"Most mi az, ami lejátszódott benne, ami miatt történhetett ez a hirtelen váltás a kommunikációjában?"


"Érkezik a válasz, miszerint:


kezdi utolérni az utóbbi hónap, ami lelkileg megterhelő, mert akkor szakított ő is a barátnőjével, egyiküknek sem volt egyszerű szakítás ez, és ezután sok mindenre rájött, és meg tudta látni a pozitív oldalát, és úgy látja korrektnek, ha elmondja, hogy neki még egy darabig egyedül kell lennie."



Nem tudom mit nem értesz, elmondta, hogy miért nem akar ismerkedni, se barátkozni veled, bár nem csodálom, mert kérdezősködtél folyamatosan... Nem lehetsz senki barátja úgy, hogy rátelepednél (Főleg nem a párja!).

2023. szept. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1 Mindössze kétszer kérdeztem. Akkor, amikor nem köszönt el, és akkor amikor megkérdeztem, hogy miért távoli.


Úgy érzem ez nem folyamatos kérdezősödés, és úgy érzem, hogy mind a kettőnk megérdemli, hogy nyíltan kommunikáljunk, ha valami történik. És azért egy ilyen változás bőven kimeríti a valami fogalmát..

2023. szept. 5. 14:19
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Hát ha elég korrekt, akkor őszintén elmondja. Simán lehet amúgy, hogy tényleg igaz, amit írt, pl. részegen felhívta az exét és ez felkvarta, de annyira meg nem mély a viszonyotok, hogy erről részletesen beszámoljon.

Nézd, elhiszem, hogy fájdalmas, nekem is volt már ilyen, de egy ismerkedési szakaszban tényleg bármelyik fél bármikor meggondolhatja magát. Itt ennyi történt. Nem jártatok, hogy el kelljen számolnia, és még korrekt is volt, mert adott magyarázatot, nem csak ghostingolt, ahogy sokan teszik.

2023. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Neked nincs mit kérdezni, amikor szólt előre, hogy haverozik, másnap untig elég lett volna várni üzenetre és ha nem írt volna harmadnap se, akkor legalább nem nézne nyűgnek baráti jelölt helyett.

Most már amúgy mindegy, elcseszted rendesen...

2023. szept. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl kiváncsi vagy meg zaklató típus. Nekem irogatna valaki állandóan akkor én is megunnàm.
2023. szept. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez mennyi idő alatt is zajlott le? Másfél hét, max 2? Túl gyorsan belehabarodtál. Ráadásul nem is társkeresés céljából beszélgettetek. Teljesen egyetértek az előző kommentelőkkel.
2023. szept. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#4 Lehet igazad van ebben, hogy rátelefonált, vagy véletlenül összefutott vele, vagy nem tudom. De úgy érzem, ha nem visz bele romantikus elemeket a beszélgetésbe, akkor ilyeneknek nem kellene elhidegülést okoznia.


#5 Hát igen, elcsesztem. De mégis mi a fenét kellett volna csinálnom? Csendben szenvednem? Aztán, ha sose ír? Legalább így, hogy ez a beszélgetés megtörtént, nem kell egész nap ezen gondolkodnom, hogy most akkor mi a fene történik, ami miatt hideg lett.


#6 Ő is ugyanúgy részes volt ebben. Amint felkelt, írt, munka közben írt, ha nem írtam, küldött egy zenét, vagy valamit. Csak ő ebből egy iszogatós este után kimászott valahogy, és elhidegült utána, és még ki is lettem beszélve..

Ennyire nagy hiba az, ha érdekel, hogy mi történik, anélkül, hogy mondjuk megírná, hogy nem lesz? Mert hogyha tényleg nem lenne, akkor érteném, de úgy hogy folyamatosan bejelentkezik, megnézi a kirakott képeimet, de nem ír, úgy erre nem tudok gondolni.

A találkozónk után is írta, hogy jól érezte magát, aztán egy este a haverokkal megváltoztat mindent? :/

2023. szept. 5. 14:53
 9/12 anonim ***** válasza:

-A haverok lebeszélték rólad.

- Ő maga rájött, hogy siet.

- Az exszel beszélt és annak hatására.

-Nem tetszett neki, hogy kivancsiskodtál.

-Az a baj, hogy biszex vagy.


Több oka lehet természetesen, de ha mondja, hogy haverokkal tölti az idejét, akkor minek zavarod? Hagyni kell békén! Majd ír ha akar, ha meg nem ír, akkor te se írj, munkahelyen minimális szinten tartsd vele a kapcsolatot ,mint kolléga és kész.

2023. szept. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Tudja, hogy leszbikus vagy?
2023. szept. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!