Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy feminin pasi válhat maszkulinná illetve fordítva, tehát lehet változtatni ezeken vagy ez genetikailag, hormonálisan meghatározott dolgok és csak elfogadni tudod magad?

Figyelt kérdés
2018. febr. 16. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem unod még?


Ez ma már a 2. ilyen kérdésed:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Menj pszichológushoz, ha képtelen vagy elfogadni saját magadat!

2018. febr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elmész tesztoszteron mérésre és ha túl alacsony,akkor lehet pótolni.
2018. febr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem magasabb a tesztoszteronom, már kiskorom óta mindig fius lány voltam, most is inkább fius, de vannam olyan pillanatok mikor már kicsit unom, és mondjuk nekem tudatosan kell lányosan viselkednem, tehát ilyenek, hogy pózolás meg védtelen kis törékenynek lenni hát..
2018. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!