Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány Badoon aki szimpatikus számomra viszont nem tudok ráírni, tipp ?

Figyelt kérdés

Tegnap feldobott a Badoon egy lányt aki számomra első látásra szerelem viszont sajnos nem tudok ráírni mivel 200 kreditet kér az oldal. Az elérhetősége is rejtve van szóval nem tudom, hogy egyáltalán még aktív-e az oldalon. Ezután megpróbáltam Facebookon megkeresni hátha ott több sikerrel járok de hiába, végignéztem rengeteg profilt és sehol sem találtam őt. Egyébként egy 21 éves győri lány, bár megtaláltam egy régebbi profilját ahol 22-éves van kiírva gondolom nem a valós hónapot adta meg az oldalon és azért.

Külsőre nagyon megtetszett és a profil leírása alapján is szimpatikus számomra, igazából szeretnék egy esélyt adni számunkra hátha sikerülne egy párkapcsolat. :)

Esetleg valakinek valamilyen ötlete, hogy hogyan tudnám megtalálni őt ?



2023. szept. 11. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vegyel creditet vagy magannyomozo. Esetleg mehetsz Badoo premiumra is pluszban.


Ez a 3 biztos megtalalod a csajt.

2023. szept. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
próbáld meg facebookon sajna szerintem a badoo átverés
2023. szept. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Ha megvan egy régi profilja akkor tudod a nevét. Insta vagy valami? Uj profilt sehol sem talalod?
2023. szept. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy egy régebbi Badoo profilja de ott sincs kint több info róla. A mostani profilján viszont az "igazolási módok" miatt megadott egy facebook profilt csak ugye arra nem tudok rákattintani gondolom rejtve van.

Viszont elég érdekes, hogy azt írja ott, hogy csak "96 barátja van"

2023. szept. 11. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!