Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hozzám hssonlókhoz nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzám hssonlókhoz nem tudok vonzódni, nincs meg a kémia. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olyan vagyok, akiért nemcsak nem tepernek a pasik, hanem konkrétan nekem kell tepernem.

Most össze akarnak hozni egy sráccal, aki szintén szerencsétlen. Nagyon nem jön be, hogy csak azért nem csalna meg, mert nincs kivel. A külseje se tetszik.


2023. szept. 12. 07:32
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Felszínes rondaság


Egyre több femcel van.

2023. szept. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem tanultal meg nemet mondani, akkor mostnelkezdheted gyakorolni. Ez fuggetlen a nalad probalkozok szamatol.
2023. szept. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

Fogadd csak el szépen a szintedet.

Férfiaknak mindig ezt a dumát toljátok.

2023. szept. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Mindenkinek tepernie kell.

Ha akarsz valamit, valakit, azért tenni kell.



Én hét éve vagyok együtt a párommal, és a mai napig teperek érte, gesztusokkal, odafigyeléssel, bókokkal.



Egy ilyen nincs ló jó a szamár is kapcsolat nem lesz hosszú életű, ettől szinglinek lenni is jobb.


Állítsd le ezeket a kerítő asszonyokat, és vedd kézbe dolgokat. Ha azt várod, hogy a szádba repül a kappan, az nem realisztikus.

2023. szept. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs pénzed, nem kell álmodozni Ferrariról.
2023. szept. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De nem arról van szó. Hanem hogy mindig én kezdemenyezek, mindig én írok, mindig én dobom fel, hogy beülhetnénk valahova, vagy csak sejtetem, hogy szeretném, mindig én találok ki közös programot, mindig én izgulok azon, hogy most mit írjak, mit vegyek fel, stb. Rettentő sokat beleteszek, és nem kapok vissza semmit. Ha meg csak a felét teszem meg, akkor nem történik semmi.
2023. szept. 12. 11:22
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
6. Nos képzeld, ilyen egy átlagos férfi élete is! :)
2023. szept. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Társkeresős időszak nekem is ilyen volt pasiként. Ez addig ilyen is marad, amíg nem találod meg a neked illő személyt. Kevesebbet kell aggódni, görcsölni ezen
2023. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

6 ez mindenkinek ilyen. nem fognak neked alanyi jogon kiutalni egy kész párkapcsolatot, ami csak úgy flottul megy.



ha van tét, azaz érdekel az illető, akkor nyilván csalódás ha mégsem jön össze.


én is nő vagyok, de süsd meg, nekem is rá kellett írnom az emberekre ha akarok valamit.

sajnos még nem installálták a telepatikus jelző rendszert.

2023. szept. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!