Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnám szomszédomtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám szomszédomtól elhódítani a nőjét?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell hogy 25 körül van az új csaja, szomszédom meg legalább 45. Van hogy napokat ott van nála, hallom hogy egész nap dugnak még a fürdőszobában is. A csaj elég jó, találhatna másik pasit is maga mellé. Biztos nem éri be egy ilyen öreg emberrel, nem is keres jól szomszédom. Nem is viszi soha sehova. Nekem anyagilag beleférne egy nő, fiatalabb is vagyok, állítólag jóképű.
2023. szept. 12. 11:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%
Látom önbizalom hiányban nem szenvedsz. De valamit mégis rosszul csinálsz,ha csak a másét akarod elvenni. Tán irigykedsz? Keress magadnak sajátot.
2023. szept. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Igen irigy vagyok. Csak fizetős nők állnak velem szóba de azoknis milyenek már. Pedig minden adottságom megvan hogy barátnőm legyen. Nekem is jár egy csinos nő és én tudnéknneki mit nyújtani.
2023. szept. 12. 12:47
 13/25 anonim ***** válasza:
87%
Járni jár, csak nem jut.
2023. szept. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
87%
Persze hogy jar neked, biztos latjak rajtad hoy mekkora suttyo paraszt vagy
2023. szept. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
84%
Neked is jár gy csinos nő? Ezek alapján eszköznek nézed a nőt. Tudod mi jár neked? A szád.
2023. szept. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Mindent meg tudok adni a nőnek. Van lakásom, pénzem, kocsim, szabadidőm, én is meg tudom ugyanúgy dugni mint a szomszéd. Mentem már át hozzá és nem is engedi hogy megnézzem a nőjét pedig tudom hogy ott van.
2023. szept. 12. 17:12
 17/25 anonim ***** válasza:
80%
Gondoltál már arra,hogy a nő nrm kíváncsi rad,mert tudja,hogy hülye vagy?
2023. szept. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
A nő nem ismer. A szomszéd se lehet értelmesebb mint én. De mindig vele van mint aki védi. Nem tudok odaférkőzni.
2023. szept. 12. 17:36
 19/25 anonim ***** válasza:
62%

"van olyan 45 éves pasi aki 20 évesnek néz ki"


Ezt csak hiszik magukról.

Az apja lehetne, hozzá Tata .

2023. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Ez az. Öreg hozzá, ronda is. Nem is tud neki semmit nyújtani.
2023. szept. 13. 06:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!