Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai világból egy férfitól alap elvárás hogy vékony legyen, de a nőktől nem? "A kolbász zsírban is kisül"

Figyelt kérdés
2023. szept. 12. 13:19
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
87%
Ki mondta azt neked, hogy nőktől nem elvárás?
2023. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
28%
Egy férfi ne legyen vékony. Nem kislány.
2023. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
65%
Én sem szeretem a kifejezetten vékony pasikat.
2023. szept. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
86%
Majd én, felnőtt nőként eldöntöm, hogy nekem mi tetszik, kérdező, nem te fogod megtenni helyettem. Ja, az általad felsoroltak közül egyik sem.
2023. szept. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
83%
A normál testalkatú pasikat ne nevezzük vékonynak. A normális testalkatot részesíti előnyben mindkét fél nagy átlagban. Ha a kolbász már zsírban sül, az az elhízott kategória, az valóban kevesebb nőnek tetszik.
2023. szept. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
Még maguk a férfiak sem várják el egy nőtől, hogy ne legyen kövér. Ők találták ki ezt a gusztustalan mondást, hogy a kolbász zsírban is kisül.
2023. szept. 12. 13:33
 7/50 anonim ***** válasza:
80%
Akkor várjátok el a nőktől, hogy ne legyenek kövérek, ne válasszatok kövér nőt párnak. Nem jó megoldás?
2023. szept. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
4%
Ma büszkeség kövér nőnek lenni, ők a 21. század hősei akik felvállalják magukat, akik úttörőként megmutatják a helyes irányt!
2023. szept. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
79%

Ezt a csodálatos mondást most hallom először.


De egyébként milyen alapelvárásról beszélz?

Nekem vannak elvárásaim a mindenkori párommal szemben. Pl az is, hogy ne legyen kövér. (férfi vagyok)

Hog ymás férfiak miket várnak el, azt nem tudom, de igazából nem is érdekel. Miért is számítana?


Olyan mondás is van, hogy a férfi 100 kilónál kezdődik, pedig a legtöbb ember abszolút taszítónak tartja az ilyen obess embereket...

Valaki biztos gondolja úgy, hogy a kövér férfi az igaz, ahogy azt is, hgoy a kövér nő az igazi.

De kár úgy tenned, mintha ez valami közelvárás lenne. Vlaójában nők felé inkább van olyna elvárás, hogy legyenek vékonyak, szexik, stb..

2023. szept. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
80%

Ez megint csak egy buta általánosítás...

Egyrészt pl én is kivétel vagyok, nekem fontos a nő súlya, ne hízzon el ők nélkül...duci nővel pl szexuális dolgokat nem is tudnék elképzelni, mégha emberileg szimpatikus is.

De a nők sem feltétlenül csak a vékony férfiakat szeretik.

2023. szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!