Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak és nők, hogy megy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és nők, hogy megy a Tinder? Mik az eredmények?

Figyelt kérdés

25/F vagyok két hete regisztrálva és érdekel mások tapasztalata. Nekem eddig a következő:

Kb 25 likeombol lesz 1 match

10 lánynak írtam a többség nem is válaszolt, eltűnt, vagy kihűlt hamar a beszélgetés, egyikük elküldte a fb-jat de aztán törölte magát én meg elvesztettem a linket.

Nem vártam sokat de azt is alulmúlta az app.

Külsőre jó átlag/kicsit afeletti vagyok, igényes profillal, de élőben 500x sikeresebb vagyok ennél. Nem is nagyon van már ehhez kedvem, ez a személytelen chatelgetes idegenekkel nekem nagyon nem fekszik.


Ti hogy álltok?


Üdv



2020. máj. 29. 23:19
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
64%

2 évig használtam. 0 eredmény. 1 csajjal lett tali, akit Fb-n kerestem meg. Kiderült, h ügyesen megvágott képei vannak, mert valójában egy hegyomlás. Szóval ennyi.

Élőben több sikerem van és volt..

2020. máj. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
38%

Hát, ilyen az amikor a "nem kellek senkinek és nincs egy normális pasi sem" lányok szembeköpik magukat.


Sosem voltam fent az oldalon, de haverokéra ránéztem. A legtöbb csajról lejön, hogy igénytelen, szóval sokat nem kell várni ettől az apptól. A külső számít és az, hogy ki csap le utána gyorsan. Húspiac az egész.

2020. máj. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
49%
Én ilyen hulladék oldalakra nem járok.
2020. máj. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
87%
Már nem tinderezek, de ott ismertem meg a jelenlegi párom.:)
2020. máj. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Ne tinderezz. Tényleg. Menj aztán face to face ismerkedj. Szerencsére tér vissza az élet. Gratula és minden elismerésem annak, akinek jó tapasztalata van tinderről, nekem sajnos csak sggfejeket sorsolt ki. De ha valaki tudja a titkot ne tartsa magában.
2020. máj. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:

Én már találkoztam elég sok fiúval, komolyabb kapcsolat sajnos nem volt. Viszont Most épp ismerkedek valakivel emiatt töröltem, de kb 10-6,7 match szokott lenni. Ehhez hozzátartozik, hogy én Külsőleg (annak ellenére, hogy szépnek tartom magam)nem vagyok válogatós.

25/n

2020. máj. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
35%

Nem használom. Egy időben kipróbáltam, de nevetséges húspiac az egész. Csücsörítős, önkioldót nem ismerő, arcot kitakaró fotók. Gusztustalan egy alkalmazás.

Íme: [link]

2020. máj. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló tapasztalatok, mint a kérdezőnél. Ha azt nézzük, hogy vannak elhízott, igénytelen, zsíros hajú férfiak vagy focista, kondizó, sármos, nagymenők, akkor én valahol a félút felett lehetek valamivel. Normál, sportos alkatom van (sok évig sok sportot űztem), amit az egyetemi évek megviseltek kicsit, mert nem értem rá bejárni a kondiba, mint a megye kettes "életművész" alfák. Nem divatos (nem trikó papuccsal és baseball sapkával), de kifejezetten márkás ruhákban járok. Rendszeresen megyek fodrászhoz és az arcom sem igazán pattanásos fajta. Nyilván nem vagyok egy eszméletlen jó képű férfi akiért döglik az összes nő, de egyáltalán nem mondanám gáznak magam és akik eddig a nőim voltak azok sem látták ezt így. Belsőmről nem írok, mert a Tinderen ez mindegy és egyébként sem lehet írásban átadni, főleg itt a gyakorin nem, mert itt mindenkin ott van a negatív cetli, hogy biztosan kattant azért nincs senkije.

A lényeg, hogy ezekkel a tulajdonságokkal nincs valami hatalmas tarolásom a Tinderen, bár ezt nem is várnám és logikus is, arra ott vannak a fent említett trendi arcok. Volt pár randim amikből semmi nem lett a végén, néha van matchem, de itt jön a lényeg, hogy szinte soha nem azokkal akikről én úgy gondolom (szerintem reálisan és jogosan), hogy velük vagyok én egy szinten. Nem a cicababákat húzom jobbra vagy 2020 legmenőbb csajait, hanem azokat akik nagyjából azt teljesítik nőben, amit én férfiként fent leírtam magamról. Néha elhúzok egy-két olyat is akik nem annyira fogtak meg, de nem is mondom azt, hogy csúnyák vagy nem tetszenek, közülük szokott általában néhány match lenni. Szóval szerintem egy pocsék lehetőség a párkeresésre.

Vagy én ítélem meg magam rosszul és valójábam egy mocsvadék, hányadék vagyok (bár akkor a korábbi nőimtől elnézést kérek majd vagy inkább megköszönöm nekik utólag, hogy eltűrtek így is) vagy a nők nem egy fácánvadászat mértéke mellett keresgélnek ott, hanem elég magasan van a mérce és valami dámvadat vagy tigrist szeretnének lőni a Tinderes hadjáratuk alatt, ezért rám nem is igen céloznak.


Vagy nem villogok eléggé a különböző csilli-villi hátterű képeimmel és semmi szédítő szövegem nincs kiírva.

2020. máj. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
79%
2,5 évvel ezelőtt, tinderen ismertem meg a barátnőm, azóta együtt.
2020. máj. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
97%

Átlagosnak mondható, szemüveges lányként egy hét alatt találtam párt magamnak. Teltebb barátnőm azóta se talált senkit, pedig egy napon regisztráltunk.

A férfiak helyzete valóban elszomorító, de szerintem valahol ők is tehetnek a dologról.

Mindenkit jobbra húztok, ezzel a csúnyácskább lányokkal is el hitetitzek, hogy szépek, van bennük potenciál, emiatt elkezdenek válogatni. Nagyon meg tudja dobni az önbizalmat, az egot a lájkok száma, személy szerint engem ledöbbentet a tény, hogy néhány órán belül alatt 100+ lájkot kaptam, miközben az utcán rám se néznek. 😅

2020. máj. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!